BARDAK & BARDAK TAKIMLARI
ÇİFT CİDARLI ÜRÜNLER
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI
Kahve Fincan Takımı
Çay Fincan Takımı
Çay & Kahve Setleri
MUG & KUPALAR
SÜRAHİ & KARAF
TERMOSLAR
KAHVE & DEMLEME EKİPMANLARI
KOKTEYL & BAR MALZEMELERİ
Parça Sayısı
2 Parça
1 Parça
6 Parça
4 Parça
8 Parça
114 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
114 Sonuç
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI (114)
%25
%28
%16
%24

KAHVE VE ÇAY FİNCAN TAKIMI

Kahve ve Çay Fincan Takımları

Sofralarınıza şıklık katacak çay ve kahve fincanı takımı modelleri burada sizi bekliyor. Kahvaltı, ara öğün ve davetlerinize zarif bir dokunuşta bulunmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Jumbo kalitesiyle sunulan ürünler farklı sofra ve ev dekorasyonuna özel olarak tasarlanıyor. Kişisel zevkinizi kusursuz bir biçimde yansıtabileceğiniz birçok kahve ve çay fincanı takımı seçeneğine burada rastlayabilirsiniz. Çay ve kahve sunumlarıyla birlikte ikramlarınızı da şık bir şekilde sunabileğiniz tabak çeşitlerini de Jumbo dünyasında bulabilirsiniz.

Kahve Fincanı Takımı Modelleri

Kahve fincanı takımları hem davetlerin hem de ev keyfinin vazgeçilmezi olmaya aday. Gün boyunca en fazla tüketilen içecekler arasında bulunan kahveler Jumbo ürünleriyle kusursuz bir biçimde sunulabiliyor. Evinizde gerçekleştirdiğiniz kahve keyfini kusursuzlaştıracak ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Kahvaltı ve ara öğün gibi aktiviteler için genellikle ikili kahve fincanı takımı çeşitleri öne çıkıyor. Bu ürünler sevdiklerinizle beraber kahve keyfi yapmanız için oldukça ideal. Sade görünümüyle kahve aktivitenize zarafet katacak ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Geniş davetleri taçlandıracak ürün seçenekleri arasında ise renkli kahve fincanı takımı çeşitleri son zamanlarda oldukça revaçta. Ürünler canlı tasarımlarıyla görenleri kendisine hayran bırakıyor. Ev ve sofra stilinizde standartların dışına çıkmak için bu tür ürünleri değerlendirebilirsiniz. Renkli ürün çeşitleri arasında hem filtre hem de Türk kahve fincanı seçeneklerine rastlamak mümkün. 6’lı kahve fincanı takımı çeşitleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun seçeneğe ulaşabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak özel davetlere zenginlik kayacak tasarımları da sayfamızda bulabilirsiniz. Gold ve gümüş renkli işlemeleriyle her daveti özel kılan ürünler özellikle klasik tarzdan vazgeçemeyenlerin ortak tercihi. Altlık ve bardak tasarımıyla öne çıkan kahve fincanı takımı 6 kişilik seçeneklerle kusursuz davetlere imza atın.

Çay Fincanı Takımı Modelleri

Çay fincanı takımları kahvaltı ve beş çayı gibi öğünlerinize dekoratif açıdan kusursuzluk katmaya geliyor. Bunun yanında ürünler dayanıklı oluşları ve kolay temizlenebilir yapılarıyla da kullanıcılardan tam not alıyor. Ürünleri tercih ederek yemeklerinizi ve davetlerini özel kılabilirsiniz. Beş çayı gibi davetler için porselen çay takımı çeşitleri öne çıkıyor. Ürünler sade görünümleriyle diğer ikramlara uyum gösteriyor. Ayrıca Jumbo’nun kaliteli materyalleriyle üretilerek çayın lezzetli ve kusursuz bir biçimde sunulmasını sağlıyor. Beyaz ve krem renkleriyle sunulan bu ürünleri ikili çay fincanı setlerinde bulabilirsiniz. Şık ve gösterişli kahvaltı sofraları içinse farklı renklerin bir arada sunulduğu tasarımlar sıklıkla tercih ediliyor. Bu ürünler özellikle modern sofra ve ev stilleri için oldukça ideal. Kahvaltı ve ara öğünlerinize canlı renklerle keyif katmak için ürünleri değerlendirebilirsiniz. Çay fincanı modelleri tasarımlarının yanında boyutlarına göre de farklılaşıyor. Minimal seçenekler daha çok kahvaltı gibi öğünler için tercih edilirken, büyük tasarımlar davetlere için değerlendiriliyor. İhtiyaçlarınızı baz alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Çay ve Kahve Fincanı Fiyatları

Çay ve kahve fincanı fiyatları ürünlerin tasarımların göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ürünlerin boyutları da fiyatlara etki edebiliyor. Bütçenize uygun envaiçeşit ürünü burada bulabilirsiniz. Çay fincanı takımı fiyatlarında ürünleri tasarım unsurları öne çıkıyor. Örneğin, sade tasarımlara sahip seçeneklerle işlemeli modeller arasında fiyat farklılıkları gözlemleniyor. Bunun için ürün seçiminde bütçenizin yanı sıra ev stilinizi de baz alarak ilerleyebilirsiniz. Evinizin ve sofralarınızın havasını değiştirecek çay ve kahve fincanı takımları Jumbo’da sizi bekliyor. Sayfamızdaki filtre seçeneklerini kullanarak size uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Devamını Gör