Babalar Günü Hediyeleri

ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
24 Parça
8 Parça
22 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
22 Sonuç
(22)
%56

Babalar Günü Hediyeleri

Bu Babalar Günü'nde babanızı çok özel ve eşsiz bir hediye ile sevindirmeye ne dersiniz? Jumbo'nun özenle seçilmiş Babalar Günü hediyeleri arasından şık ve kalıcı bir tercihte bulunabilir ve babanızın mutfak tutkusunu perçinleyebilirsiniz. Çok seçenekli pişirme ürünlerinden işlevsel bıçak takımlarına Babalar Günü hediyesi namına aradığınız en kaliteli ürünleri Jumbo ayrıcalıklarıyla burada bulabilirsiniz.

En Hamarat Babalara En Özel Hediyeler

Mutfakla haşır neşir olmaya seven bir babanız mı var? O zaman çok şanslısınız, çünkü bu Babalar Günü için hediye bakarken Jumbo size fazlasıyla yardımcı olacak. Yemek yapmayı seven herkesin mutfak tezgahında mutlaka bulunması gereken mutfak gereçlerinden birini babanıza hediye ederek onu mutlu edebilir ve yemek yapma serüvenine ömürlük bir parça kazandırabilirsiniz. Örneğin keserken yapışmayı önleyen keskin kabartmalı çelik gövdesi ile dilimleme, doğrama ve soyma işlemlerini bir keyfe dönüştüren bir bıçak seti ile başlanabilir! İçerisinde şef bıçağı, dilimleme bıçağı, doğrama bıçağı, soyma bıçağı ve ekmek bıçağı bulunan 5'li bir bıçak seti, etkileyici bir Babalar Günü hediyesi olabilir. Paslanmaz çelik kalitesini babanızın mutfağına taşımak isterseniz, çok amaçlı tencere setlerinden faydalanarak onun yemeklerine asla doyum olmayacağının mesajını verebilirsiniz. 304 paslanmaz çelik gövde, çelik kulp ve çelik taban özelliklerine sahip üstün kaliteli Jumbo tencere setleri, farklı ölçü seçenekleri ve tasarımlarıyla ocaktaki yerini almak için sabırsızlanıyor. Bu ve bunun gibi daha pek çok estetik ve prestijli ürünü Jumbo'nun Babalar Günü'ne özel seçtiği hediye alternatifleri arasında bulabilirsiniz.

Babanızın Kahve Keyfini Katlayın

Babalar Günü'ne hediye seçerken babanızın hobilerini, damak zevkini ve yapmaktan keyif aldığı aktiviteleri değerlendirebilir ve seçeceğiniz hediye ile kalbini kazanabilirsiniz. Babanızın mutfakta en iyi yaptığı şey kahve demlemekse, bunun için de Jumbo'nun birbirinden ilgi çekici Babalar Günü hediye fikirleri var. Özellikle Pazar kahvaltısı sonrası Türk kahvesini kendi demlemekten ve ağır ağır yudumlamaktan keyif alan bir babaya sahipseniz, bu ritüeli bir üst seviyeye çıkartacak kahve ekipmanları ve aksesuarları Jumbo'da. Asil ve estetik tasarımlara sahip porselen kahve fincan takımları ve kahvesine sütüne eşlik etmesini seven babalara özel çelik süt potları bu sayfada beğeninize sunuluyor. Babanızın ne tür kahve tüketmeyi tercih ettiğine göre farklı kahve ekipmanlarına da yönelmeniz mümkün. Kahve demlemeye çekirdek öğütmekten başlayan istikrarlı babalar için kahve değirmeni, French press, Mocha potu ve çelik sütlük de harika birer hediye alternatifi olabilir. Birbirinden şık ve prestijli Jumbo kahve malzemelerini buradan inceleyerek babanıza lüks dolu bir kahve deneyimi yaşatabilirsiniz.

Bu Babalar Günü'nde Çayları Demlemek Sizden

Her baba gibi sizin de babanız çay keyfine düşkünse, bu keyfini ikiye katlayacak çay ekipmanları da Jumbo'da sizi bekliyor. Birinci sınıf tasarımları ile göz dolduran Jumbo çaydanlıklar, üstün kaliteli paslanmaz çelik malzemeleri ile dayanıklı ve güven veren bir kullanım vadediyor. Metalix ya da Lizbon serisinden bir paslanmaz çelik çaydanlık hediye ederek babanızın en lezzetli çayları yudumlamasını sağlayabilirsiniz. Jumbo çaydanlıklarda bakalit sap ve tepe kulplar, ocağın üzerinde sürekli kaynar halde duran çaydanlığın elinizi yakmaması için özel olarak tasarlanıyor. Öte yandan 304 paslanmaz çelik gövde ve 430 paslanmaz çelik taban ise bu çaydanlığın size bir ömür hizmet edeceğinin adeta garantisini veriyor. İndüksiyon dahil tüm ocak tiplerinde kullanıma uygun olan ve demliğin ibrik kısmında özel süzgeç detayı dahi barındıran bu çaydanlıklar, Babalar Günü hediyesi ne alınır sorusunun nokta atışı cevabı oluyor. Yine babanızın çay keyfine keyif katmak için Jumbo'nun diğer içecek sunum ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Çift cidarlı kupalar, çay fincanı takımları ya da saklama kavanozları da hem işlevsel hem zarif birer hediye niteliği taşıyor. Yine babanızın ilgi alanlarına ve zevklerine uygun Babalar Günü hediye önerileri arasında türbişonlar, çatal kaşık bıçak takımları, karaflar ve bar ekipmanları gibi orijinal ve otantik ürünler yer alıyor. Bu Babalar Günü'nde ömürlük ve unutulmaz bir armağan için adresiniz Jumbo! 

Devamını Gör