YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Ekmek Sepeti
Çerezlik
Peçetelik & Peçete Halkası
İkramlık & Lokumluk
Şamdan & Mumluk
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık
Sofra Tekstili
Tepsi
Servis Seti
Servislik
Supla, Servis Altlığı
Sosluk
Şekerlik
Bardak Altlığı
Sütlük
Baharatlık
Parça Sayısı
1 Parça
8 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
8 Sonuç
Sosluk (8)

Sosluk

Sofralarınızı küçük ama etkili lezzetlerle taçlandırırken dekoratif bir görünüm oluşturmanızı sağlayacak sosluk modelleri burada sizi bekliyor. Jumbo farkıyla sunulan ürünler sos ve reçellerin şık bir biçimde sunulmasına olanak sağlıyor. Ayrıca kahvaltı veya akşam yemeği fark etmeksizin her öğünün sofralarına bambaşka bir stil kazandırıyor. Buradaki ürünleri tercih ederek hem görünüm hem de lezzet bakımından zengin sofralara imza atabilirsiniz. Her sos türüne uygun sosluk modellerini kaçırmamak için hemen alışverişe başlayın! İhtiyacınız olabilecek diğer çerezlik gibi ürünleri incelemek için ilgili kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sofralarınızı Zenginleştirecek Sosluklar Burada!

Kusursuz bir sofra için hem dekorasyon hem de lezzet yönünden zengin bir hazırlık yapmaktan geçiyor. Bunun için belirli öğünlere özel olarak hazırlanan lezzetlerin yanı sıra sunum gereçlerinin özenle belirlenmesi büyük önem taşıyor. Siz de her bakımdan kusursuz ve iştah açıcı bir sofraya imza atmak istiyorsanız sayfamızdaki sosluk modellerini tercih edebilirsiniz. Burada bulunan sosluk kase ve şişe sosluk çeşitleri yemekleri lezzetlendirecek karışımların estetik bir biçimde sunulmasını sağlıyor. Bununla birlikte ürünler kahvaltılık lezzetler arasında bulunan reçel, pekmez, peynir ve zeytin gibi gıdaların sunumunda da rahatlıkla değerlendirilebiliyor. Bu tür minimal lezzetlerinizi maksimum zarafetle sunmanın yollarını arıyorsanız doğru adrestesiniz! Sayfamızdaki sosluk çeşitleri temelde üretildiği materyale göre çeşitlilik gösteriyor. Mini sosluk çeşitleri porselen materyalinden üretiliyor. Lezzet dolu soslarınızı minimal fakat çekici bir sunum gereciyle sofralarınıza taşımak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Zeytinyağı ve nar ekşisi gibi sıvı soslar içinse cam materyalliden üretilen şişe tarzı seçenekler ön plana çıkıyor. Salana ve mezelerinizi lezzetlendirecek bu tür sosları estetik bir biçimde sofranızda yer vermek için bu modelleri değerlendirebilirsiniz. Jumbo dünyasındaki sosluklar dayanıklılıklarının yanı sıra tasarımlarıyla da farkını gösteriyor. Sofra stilinize uygun birçok modeli burada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sosluk Modelleri

Sayfamızda her sofra stiline hitap edebilecek sosluk modeline rastlamak mümkün. Kişisel zevkinizi göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Her öğünde hazırlanan sofralara uyum sağlayabilecek çok yönlü küçük sosluk modelleri arasında porselen tasarımlar öne çıkıyor. Bu ürünler sade tasarımlarıyla sofranızı küçük bir dokunuşla ekstra zarif bir hale getirmeniz için oldukça ideal. Porselen mini sosluk reçellikleri kahvaltı, atıştırmalık veya akşam yemeği gibi öğünlerinizin tümünde kullanabilirsiniz. Porselen modeller şık görünümlerinin yanı sıra set oluşturmak için de sıklıkla tercih ediliyor. Sayfamızdaki porselen ürünlerden birden fazla sepetinize ekleyerek soslarınız için geniş bir set oluşturma fırsatı yakalayabilirsiniz. Geniş ebatlara sahip sürahiyi andıran sosluk çeşitleri ise hem modern hem de retro sofra stillerinin vazgeçilmezi olmaya aday. Bu ürünler çarpıcı tasarımlarına karşın mat görünümleriyle birçok yemek takımına uyumlu bir şekilde eşlik edebiliyor. Bu tür ürünlerle farkınızı ortaya koyarak eşsiz bir görünüme sahip sofralara imza atabilirsiniz. Sayfamızda sofra stillerine özel olarak geliştirilen birçok seçenek sizi bekliyor. Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak sofralarınız için en ideal modeli seçebilirsiniz.

Sosluk Fiyatları

Sosluk fiyatları ürünleri tasarımlarına ve ebatlarına göre farklılık gösteriyor. Bunlara ek olarak soslukların üretildiği materyalde fiyatların belirlenmesinde etkin olabiliyor. Örneğin Cam sosluk çeşitleri orta fiyat skalasında yer alırken porselen sosluklar uygun fiyatlı seçenekler arasında bulunabiliyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun birçok seçeneği sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Kriterlerinize uygun seçeneklere ulaşmak filtre çeşitleriyle oldukça pratik. Marka ve Fiyat gibi filtre seçeneklerinden faydalanarak nokta atışı tercihlerde bulunabilirsiniz.

Devamını Gör