Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Kek Kalıbı
Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
44 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
44 Sonuç
Kek Kalıbı & Fırın Kabı (44)

Kek Kalıbı & Fırın Kabı

En leziz atıştırmalıklarınız olan kekleri, dilediğiniz formda servis etmek için kek kalıbı modellerini keşfedin! Son derece pratik mutfak ekipmanları arasında yer alan kek kalıbı & fırın kabı çeşitleri, birbirinden farklı şekillerde sunuluyor. Yuvarlak, kelepçeli, muffin, üçgen, deniz kabuklu gibi pek çok şekilde keklerinizi hazırlamanıza yardımcı olan ürünleri Jumbo'da inceleyebilirsiniz. Yüksek malzeme kalitesi ve dayanıklılık sunan kek kalıpları ile leziz atıştırmalıklarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Şekilli Kek Kalıbı Çeşitleri

Kek kalıbı modelleri içerisinde standart olarak yuvarlak formdaki modeller öne çıkıyor. Geleneksel kek hazırlıklarında da sıklıkla kullanılan yuvarlak kalıplar, kekinizi toplu bir şekilde hazırlayıp kendi eliniz ile dilimlemek istediğinizde çok ideal. 27 x 27 cm, 6,5 cm derinlik gibi ölçülere sahip bu ürünler, parça parça hazırlık yapmanıza gerek bırakmadığı için de zamandan kazandırıyor. İster misafirlerinize ikram edeceğiniz ister aile üyeleriniz için hazırlayacağınız nefis kekleriniz için yuvarlak kalıpları tercih edebilirsiniz. Bir diğer çok popüler ürün ise kelepçeli kek kalıbı. Kekin çok daha pratik bir şekilde pişmesini sağlayan bu ürünler, şık servis ve sunumları da destekliyor. Keklerin parçalanmadan çıkmasını sağlayan kelepçeli kek kalıbının kullanımı da oldukça pratik. Üçgen kek kalıbı modelleri ise özellikle mini atıştırmalıklar hazırlamak isterseniz ideal. Gelecek misafir sayısı belli ise 7 - 8 farklı üçgene sahip bu ürünler ile kolaylık sağlayabilirsiniz. Kek malzemenizi tek tek bu üçgen formundaki boşluklara doldurabilirsiniz. Bu şekilde pişen kekiniz de otomatikman 7 - 8 dilim şeklinde hazır oluyor. Özellikle pişen keki soğuduktan sonra parçalara ayırmak zahmetli geliyorsa, bu tür modeller gayet uygun. Bunlar içerisinde kek topları kalıbı, deniz kabuklu kek kalıbı çeşitleri de var. Süsleme ve sunum estetiğinize göre bunlardan birini de seçebilirsiniz.

Malzemelerine Göre Fırın Kabı Modelleri

Porselen fırın kabı ürünleri, pişirme tabağı olarak da adından söz ettiriyor. Usta aşçılardan şeflere geniş bir profesyonel kesimin de tercihi olan porselen fırın kapları, darbelere karşı dayanıklı oluşu ile de değer kazanıyor. Aşınmalara karşı direnç göstermesi, leke tutmaması gibi özellikleri sayesinde de bu ürünler yemek & tatlı hazırlığı sonrasındaki temizlik aşamasında da avantaj sağlıyor. Dondurucu, fırın ve mikrodalgalarda kullanılabilmesi de bu ürünleri çok yönlü kılıyor. Bunların yanı sıra silikon kek kalıbı & fırın kabı çeşitleri de var. Kraker, donut, kek, ekmek, yumurta gibi pek çok gıdayı hazırlayabileceğiniz bu ürünler silikon materyali gereği oldukça esnek. Böylece uzun yıllarda çatlama, kırılma yaşamadan kullanılabilir. Örneğin, mikrodalga ve fırında kullanıma uygun olan kraker yapma kalıpları ile diyet menünüzü kendiniz oluşturabilirsiniz. Ev yapımı çubuk kraker yapabilmenize izin veren bu ürünler -60 / +220 dereceleri arası için ideal. Evde kendi kendinize baget ekmek yapabileceğiniz kaplar da var. 170 mm uzunluğa, 53 mm genişliğe ve 20 mm yüksekliğe sahip bu ürünler de mikrodalga ve fırın kullanımına uygun. Son olarak alüminyumdan üretilen kalıplar içerisinde ise yuvarlak, kelepçeli, cupcake kalıbı gibi modeller var.

Kek Kalıbı & Fırın Kabı Fiyatları

Fırın kabı ve kek kalıbı fiyatları ise geniş bir skalada sunuluyor. Ürün çeşitliliği, modeller ve malzeme farklılıkları gibi birçok faktör fiyat aralığında belirleyici olabiliyor. Benzer şekilde, ürün boyutları da yine bu noktada etkili. Dilerseniz, fiyat filtresinden yararlanarak da zamandan kazanabilirsiniz. Böylece belirlediğiniz fiyat aralığındaki kalıpları hemen inceleyebilir, aradığınız modeli hızlıca bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu mutfak ekipmanları, sık kullanılan pişirme ürünlerinden biri. Bu nedenle kaliteli malzemelerden imal edilen, dayanıklı ve uzun ömürlü modeller daha kârlı bir seçim olabilir. İndirim fırsatlarını yakalayarak da çok daha avantajlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Tencere Seti kategorisinden de ihtiyaç duyduğunuz, farklı parça sayılarında sunulan set ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Devamını Gör