ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Viski Seti

Farklı parça sayılarından ve ürünlerinden meydana gelen viski seti çeşitleri Jumbo'da sizi bekliyor! Cam viski şişesi ve bardaklarından oluşan setler, sofistike bir tasarım dili ile karşınıza çıkıyor. 2'li, 6'lı gibi farklı kapasitelerde satışa sunulan viski takımı çeşitlerini siz de sayfamızda keşfedebilir, indirim fırsatları eşliğinde alışverişinizi avantajlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Viski Seti Çeşitleri

Viski setleri farklı kişi sayıları için uygun pek çok çeşidi ile beğeninize sunuluyor. Bunlar içerisinde 2'li viski kadeh seti sıkça rağbet gören seçeneklerden biri. 2 viski bardağı ve 1 adet viski şişesinden meydana gelen bu 3 parça setlerin ayırt edici özelliklerinden biri üst üste istiflenebilmesi. Üst üste birbirine geçireceğiniz viski bardaklarının üzerine şişeyi de yerleştirebilirsiniz. Bu şekilde son derece derli toplu ve şık bir görünüme ulaşan bu ürünler, fazla yer kaplamadan muhafaza edilebiliyor. 340 - 370 ml hacimlere ve 9 - 32 cm uzunluklara sahip olan 2'li viski setleri, camdan gelen saydamlığı ve şeffaflığı ile de son derece modern çizgilere ulaşıyor. Bunun yanı sıra 6'lı ve 7 parça viski bardak seti çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. 6 adet viski bardağı ve 1 adet viski şişesinden meydana gelen bu set ürünleri yüksek kalite kristal camdan imal ediliyor. Kristal camın, ürünlere kattığı geometrik ve kabarık şekil & görünüm de oldukça şık. Böylece masalara da eşsiz bir estetik sunabilen bu ürünlerdeki bardaklar 230 ml, şişe ise 650 ml ölçüye sahip. 6'lı viski bardağı seti içerisinde farklı seçenekler de var. Jumbo Collection Wave 7 parça viski seti bunlardan biri. Bohem bir viski seti olarak öne çıkan bu ürünler, üzerindeki dalgayı andıran detayları ile oldukça özgün. Bu setlerdeki bardaklar 280 ml, şişe ise 750 ml ölçüsünde.

Viski Bardağı & Şişelerinde Tasarım

Viski şişesi seti & bardak seti ürünleri birbirinden farklı tasarım anlayışları ile karşınıza çıkıyor. Bunlar içerisinde Jumbo Diamond 7 parça viski setleri, yüksek kalite kristal camın ayırt edici özelliklerini beraberinde getiriyor. Kristalin sunduğu son derece hoş detaylar ve katmanlı görünüm bu setler ile birlikte beğeninize sunuluyor. Tamamen şeffaf olan bardaklar ve şişe böylece modern sofra estetiğine de katkıda bulunuyor. Belirli bir geometrik şekli beraberinde getiren bu ürünler, tasarımı itibarıyla son derece akılda kalıcı. Jumbo Collection Wave koleksiyonunda yer alan Bohemia Crystal viski setleri ise donmuş bir dalga görünümüne sahip. Şişenin tamamında ve bardakların yarısında dalgaları andıran bu tasarımı görebilirsiniz. Böylece son derece özgün ve kendine has bir görünüme ulaşan Bohemia Crystal viski setleri, lüks bir sofra tasarımı için sık tercih ediliyor. Şişenin eşsiz şekline ise top şeklinde ağız kısmı eşlik ediyor. Özellikle sofistike bir hediyelik viski seti arayışında olanlar da bu modellere şans tanıyabiliyor. Jumbo Rcr Combo modelleri de sade bir şıklığı üzerinde taşıyor. 2 viski bardağı ve 1 şişeden meydana gelen bu 3 parça setlerde de karakteristik çizgi detaylarını görebilirsiniz. Hem bardaklarda hem de şişede kendini belli eden bu ürünler göz yormayan sadeliği ile dikkat çekiyor. Jumbo Rcr Combo setinin bir diğer önemli özelliği ise bardaklar ile şişenin üst üste birbiriyle bütünleşebilmesi.

Viski Seti Fiyatları

Viski setlerinin fiyat skalası ise oldukça geniş. Ürün çeşitliliği ve parça sayısı geniş fiyat aralığındaki en belirleyici faktörler arasında. Örneğin, 3 parça ya da 7 parça viski setleri birbirinden farklı şekilde fiyatlandırılabiliyor. Çift kişilik seçimler için 2 viski bardağı, 1 şişeden meydana gelen 3 parça çeşitleri tercih edebilirsiniz. Daha fazla sayıda parçadan oluşan set ürünleri arasında ise 6'lı olanlar öne çıkıyor. Dilerseniz, fiyatları da filtreleyebilir ve alışverişinizi özelleştirebilirsiniz. Ek olarak ürünleri artan fiyat - azalan fiyatlarına göre de listelemeniz mümkün. Tüm bunların yanı sıra indirim fırsatlarını yakalayarak da çok daha avantajlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Daha fazla ürün keşfetmek için Kokteyl & Bar Malzemeleri sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gör