EV TEKSTİLİ
SALON AKSESUARLARI
Vazo
Küllük
Dekoratif Tabak & Kase
Aksesuar Kutusu
Dekoratif Obje
SOFRA SUNUM AKSESUARLARI
HEDİYE SEPETİ
PURO AKSESUARLARI
Parça Sayısı
1 Parça
4 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
4 Sonuç
Vazo (4)
%63
%25

VAZO

Vazo

Ev stilinize farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız en estetik vazo modelleri burada, tam karşınızda! Sanatsal tasarımların boy gösterdiği sayfamızda dekorasyonunuza uyum gösterecek farklı modelleri bulabilirsiniz. dekoratif obje çeşitleri arasında bulunan ürünler tüm detaylarıyla ev stilini zenginleştiriyor. Farklı materyallerin sanatsal tasarımlarla buluştuğu ürünlerle ev dekorasyonunuzda fark yaratabilirsiniz. Evinizin temel taşı olacak vazo modelleri kaçırmamak için hemen harekete geçin! Dikkat çekici ve çarpıcı bir ev dekorasyonu oluşturabileceğiniz diğer salon aksesuarlarını incelemek isterseniz, web sitemize göz atabilirsiniz.

Evinizi Zenginleştirecek Vazolar Jumbo’da

Bir evin dekorasyonunu geliştirmek ve bütüncül bir hale getirebilmek için birçok aksesuar seçeneği bulunuyor. Bu aksesuarlar özellikle kitaplık ve konsol gibi mobilyaların daha zengin bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Bu doğrultuda salon dekorasyonu da daha estetik bir görünüme kavuşuyor. Siz de ev dekorasyonunu geliştirmek ve zenginleştirmek için ürün arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Birbirinden şık ve çarpıcı vazolar Jumbo dünyasının revaçta olan aksesuarlar arasında yer alıyor. Evinizin geniş alanlarına daha dikkat çekici bir görünüm sağlamak için ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunların yanında ürünler çiçeklere daha zarif ve şık bir şekilde yer vermek için birebir. Çiçeklerinizle evinize bambaşka bir görünüm kazandırmak için de ürünleri değerlendirebilirsiniz. Vazo çeşitleri ölçüleri ve tasarımlarına göre farklılık gösteriyor. Büyük vazo modelleri genellikle zeminde kullanılırken küçük seçenekler masa, sehpa, konsol ve vitrin gibi mobilyalar için tercih ediliyor. Bütçenizi baz alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Vazo Modelleri

Vazo modelleri farklı dekorasyon stillerine göre geliştiriliyor. Klasik salon dekorasyonu için metalik tasarımlar öne çıkıyor. Bu modeller gösterişli görünümleriyle bulunduğu alanın daha dikkat çekici olmasını sağlıyor. Klasik ev dekorasyonunuza çarpıcı bir görünüm katmak istiyorsanız ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu tür ürünler pirinç, metal ve alüminyum gibi materyallerin renkleriyle tasarlanıyor. Ayrıca kabartmalı ve işlemeli desenleriyle birbirinden farklılaşıyor. Evinizdeki mobilyaları baz alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Seramik vazo çeşitleri ise genellikle modern ve eklektik ev stillerine hitap ediyor. Hem mat hem de parlak renklerle tasarlanan ürünler salon stiline zarif bir dokunuşta bulunuyor. Ayrıca süs çiçekleriyle birlikte uyumlu ve şık bir stil oluşturuyor. Ürünleri tercih ederek evinizde farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu tür dekoratif vazo çeşitleri oturma odası ve dış mekanlar için de sıklıkla tercih ediliyor. Farklı boyutlarla sunulan seçenekleri tercih edeceğiniz alana göre değerlendirebilirsiniz. Vazo üretildiği materyallerin yanı sıra şekillerine göre de farklılaşıyor. İnce ve uzun vazo çeşitleri daha çok zemine konumlandırılırken, minimal tasarımlar pencere ve masa üstü gibi alanlar için tercih ediliyor. Ev stilinize uygun envaiçeşit ürünü sayfamızda bulabilirsiniz.

Vazo Fiyatları

Vazo fiyatları ürünlerin tasarımlarına göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ürünlerin ölçü ve üretildiği materyalleri de fiyatlara etki edebiliyor. Bütçenize uygun seçeneklerle ev dekorasyonunuzu zenginleştirebileceğiniz birçok ürünü sayfamızda bulabilirsiniz. Vazo çeşitlerinin fiyatlarını belirleyen unsurların başında tasarım geliyor. Örneğin, çiçekli vazo modeliyle sade görünüme sahip bir ürün arasında fiyat farklılıkları gözlemlenebiliyor. Bunun yanında ürünlerin üretildiği materyallerde fiyatlandırmada oldukça önemli. Bütçenize uygun en iyi seçimi yapabilmek için ürünlerin bu tür özelliklerini inceleyebilirsiniz. Vazoların ölçülerini ve tasarım detaylarına dair bilgilerini incelemek için sayfamızdaki ürünlerin açıklamalarına göz atabilirsiniz. Birbirinden şık ve çarpıcı vazo modelleri Jumbo’da sizi bekliyor. Bütçenize uygun seçenekleri görüntülemek için sayfamızdaki filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Devamını Gör