TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
1 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
1 Sonuç
Pizza Kesici (1)

Pizza Kesici

Pizza kesicileri ile eviniz, işletmenizdeki misafirlerinize pizzalarınızı harika bir şekilde servis edin! Farklı uygulamalara sahip çeşitleri sayesinde en pratik bulduğunuz modeli satın alabilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlü pizza keseceği ürünleri ile leziz pizzalarınızı kolayca dilimleyebilir, sunumlarınızda kalitenizi konuşturabilirsiniz. Vakit kaybetmeden Jumbo'daki pizza keseceği çeşitlerini inceleyerek alışverişinize başlayabilirsiniz.

Pizza Kesici Çeşitleri

Pizza dilimleyici / keseceği farklı çeşitlere sahip. Bunlar içerisinde oldukça popüler tasarımlar var. Örneğin, bir sap bölümünden ve bir de yuvarlak dilimleme bölümünden oluşan pizza kesiciler günden güne popülarite kazanıyor. Sunduğu ergonomik yapısı ve pratik kullanımı ile geniş bir kesime hitap etmeyi başarıyor. Sapın ucunda pratik bir halkaya sahip olan bu ürünler, pizzacılardan restoranlara kadar profesyonel ortamlarda ve mutfaklarda da sıklıkla tercih ediliyor. Bu açıdan uzman ekipmanları arasında görebileceğiniz bu ürünleri eviniz için de tercih edebilirsiniz. Sapından tutup pratik halkasını pizza üzerinde kolayca hareket ettirebileceğiniz bu modeller, saniyeler içerisinde pizzanızı dilimlemenizi sağlıyor. Pizza bıçağı ve tahtası olarak 2 parça şeklinde sunulan ürünleri de inceleyebilirsiniz. Bu ürünler ise 1 adet kesme tahtasından, 1 adet pizza bıçağından oluşuyor. Sap kısmı kayın ağacından imal edildiği için bu ürünler ahşap pizza kesici grubunda da yer alıyor. Özellikle pizzalarınızı kestiğiniz zemin / tahta üzerinde servis etmek için bu modelleri kullanabilirsiniz. Böylece herhangi bir başka tabağa ihtiyaç duymadan hazırladığınız pizzalarınızı tahta üzerine yerleştirebilir, özel bıçağı ile kesip servis edebilirsiniz. Sunumlar da için gayet hoş bir görünüm oluşturan bu ürünler de pizza dilimleyicileri gibi mutfağınızın en pratik ekipmanları arasında olmaya aday.

Pizza Kesici / Dilimleyici Özellikleri

Pizza tahtası ve bıçağı ile beğeninize sunulan ürünler Fransa'da Thiers yakınlarında imal edilen, özel bir atölye üretimi. Bu yönüyle %100 geleneksel Fransız teknik bilgileri referans alınarak üretilen bu ürünler, %100 yerel istihdamla da korunmuş durumda. Bu yönleri ile dikkat çekici olan pizza tahtası & bıçağı, tescilli tasarımlar arasında öne çıkıyor. %100 Fransız yapımı olan bu ürünlerin bıçak kısmı paslanmaz çelikten imal ediliyor. Böylece korozyon gibi pek çok deformasyona karşı da ürünün bıçak kısmı dayanıklı ve uzun ömürlü. Özellikle de butik ya da büyük fark etmeksizin pizza dükkanınız için bir ekipman arıyorsanız uzun ömürlü bu modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dayanıklı paslanmaz çelik yapısı sayesinde bu ürünlerin bıçak kısmı uzun süreli kullanımlar için de ideal. Ürünün sap kısmı ise kayın ağacından imal ediliyor. Pratik halkaya sahip, tek parçadan oluşan pizza dilimleyicileri de çeliğin kalitesini konuşturuyor. 304 paslanmaz çelikten imal edilen bu ürünler, böylece yüksek standartları da beraberinde getiriyor. Dünya genelinde kullanılan en yaygın paslanmaz çelik çeşitlerinden olan 304, diğer çeşitlerine göre uygun fiyat performansı da sunmayı başarıyor. Diğer paslanmaz çeliklere oranla çok daha iyi korozyon dayanımına sahip olan 304, ısıya karşı da dayanıklı. Ek olarak günlük kullanıma en uygun olan paslanmaz çelik çeşitlerinden de biri. Böylece sık sık kullanacağınız pizza dilimleyicinizi de bu modeller içerisinde bulabilirsiniz.

Pizza Kesici Kullanım Alanları

Adı her ne kadar pizza kesici / dilimleyici olsa da bu ürünler farklı yiyecekler üzerinde de kullanılabiliyor. Asıl görevi pizzaları keserek şekil vermek olsa da bu ürünleri farklı yemek hazırlıklarınızda da kullanabilirsiniz. Özellikle çeşitli börekler, gözlemeler, pideler, yufka kesimleri için de pizza dilimleyiciler tercih edilebiliyor. Bu açıdan pizzaların yanı sıra birçok hamur işi yiyeceğinize de şekil vermek için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bıçaklara göre çok daha seri ve hatasız bir şekilde kesim yapabiliyor olması da bu ürünleri ayrıcalıklı kılıyor. Böylece pizza ve diğer yiyeceklerinizi her seferinde aynı standartlarınızı koruyarak dilimleyebilirsiniz. Börek uçlarının kesiminde de bu ürünleri kullanabilirsiniz. Böylece son derece hoş bir görümüm elde edebilir, sunum estetiğinizi yukarı taşıyabilirsiniz. Arzu ederseniz Mutfak Gereçleri sayfamızdaki farklı ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör