ÇATAL, KAŞIK, BIÇAK TAKIMI
12 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
6 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
4 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
Tek Kişilik Çatal Kaşık & Bıçak Takımı
TEKLİ ÇATAL KAŞIK BIÇAK
Parça Sayısı
3 Parça
5 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
5 Sonuç
Tek Kişilik Çatal Kaşık & Bıçak Takımı (5)

Tek Kişilik Çatal, Kaşık, Bıçak Takımı

Tek kişilik çatal, kaşık bıçak takımı modelleri birden farklı modelleri ile Jumbo’da sizi bekliyor. Geniş bir kullanıcı kesimine hitap eden bu çatal, kaşık, bıçak takımları gittiğiniz her yere sizinle gelebiliyor. Farklı materyallerden üretilen bu çatalı kaşık, bıçaklar ebat olarak da birbirlerinden farklılaşabiliyor. Siz de kategorimiz üzerinden tek kişilik çatal, kaşık ve bıçak takımı modellerini inceleyebilir, beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Tek Kişilik Melamin Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Tek kişilik çatal bıçak kaşık seti, kullanıcıların yemeğini hazırlaması ve tüketmesi için gerekli olan araç ve gereçleri bir arada barındırıyor. Tek bir kişi için tasarlanan bu ürünler kullanışlı özellikleri ile her yaştan kullanıcıya ulaşıyor. Dolayısıyla üretilirken de herkese uygun olacak materyaller ile üretiliyor. Tek kişilik çatal, kaşık, bıçak takımları en çok melaminden üretilen modeller ile öne çıkıyor. Melamin aslında bir sert plastik olarak biliniyor. Sağlığa zararlı olmayan bir yapıya sahip olması açısından mutfak ürünlerinde kullanıma uygun materyaller arasında. Dolayısıyla çatal, kaşık, bıçak takımlarında da kullanılabiliyor. Plastik çatal kaşık bıçak takımı, birbirlerine geçebilen bir özelliğe sahip. Böylece bu modeller kolay bir şekilde taşınabilir olmaları ile öne çıkıyor. Kompakt boyutları sayesinde adeta bir seyahat arkadaşı. Uzun ömürlü yapısı ve kolay temizlenebilir özelliği ile bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Sürdürülebilir bir yapıya sahip olan bu tek kişilik çatal kaşık seti birçok farklı renk ile de karşınıza çıkıyor. Bu modeller aynı zamanda çatal, kaşık ve bıçak setinizi güvenli ve temiz bir şekilde taşıyabilmeniz için kutusu da bulunuyor. Kimi modeller kaplı bir şekilde yer alıyor. Çocuklar için de kullanışlı bir çatal kaşık bıçak seti olan bu modelleri kategorimizden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Tek Kişilik Çelik Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Çatal kaşık bıçak takımlarının en çok tercih edilen materyallerinden biri olan çelik, bu sefer tek kişilik modellerde karşınıza çıkıyor. Paslanmaz özelliği ve sağlıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca sizlere eşlik edebiliyor. Kategorimiz üzerinde çelik çatal kaşık bıçak takımı çocuklar için özel üretilmiş bir tasarım ile karşınıza çıkıyor. 16 cm ebatlarında bulunan bu takım çocuklarınızın ve gıdaya başlamış olan bebekleriniz için ideal ürünler arasında yer alıyor. Uygun bir kullanımı bulunan bu çatal kaşık bıçak takımı çocukların ilgisini çekebilmek için hayvan figürleri ile süslenmiş durumda. Rahat bir şekilde temizlenebilen bu çatal kaşık bıçak takımı bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Yanınızda taşımaya uygun boyutlarda yer alan bu ürünleri rahatlıkla taşıyabilir çocuklarınızın ihtiyaç duyduğu anda kullanabilirsiniz. Kategorimiz üzerinden çelik ve diğer tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Çatal Kaşık Bıçak kategorisi üzerinden geniş gruplar için de kullanabileceğiniz modellere göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Tek Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Geniş model aralığı ile karşınıza çıkan tek kişilik çatal kaşık bıçak takımı modelleri, birçok etkene bağlı olarak fiyat aralığında değişiklikler görülüyor. Bu takımlar taşınabilir olmaları ile öne çıkıyor olup, kamp veya piknik gibi yerlerde kullanımı tercih edilirken yanınızda götürdüğünüz yiyecekleri kolay bir şekilde tüketebilmenize yardımcı oluyor. Tek kişilik çatal kaşık bıçak takımları, üretildiği materyal, boyutları, saklama kabının olup olmaması gibi etmenlere bağlı olarak farklı fiyatlarda yer alıyor. Her ne kadar fiyat aralığı belirli noktalara bağlı olarak değişiklik gösterse de her bütçeye uygun modeller kategorimizde sizlere sunuluyor. Siz de bu modelleri inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü sepetinize ekleyebilir hemen sahip olabilirsiniz. Dilerseniz Yemek & Sofra kategorisi üzerinden tek kişilik yemek takımlarını inceleyebilir, taşınabilir özellikteki ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Devamını Gör