TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
Çelik Sahan
Sahan Seti
Granit Sahan
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
1 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
1 Sonuç
Sahan Seti (1)

Sahan Seti

Mutfakların olmazsa olmaz tencere çeşitlerinden biri olan sahan seti çeşitleri Jumbo'da sizleri bekliyor. Farklı malzemelerden üretilen sahan seti çeşitleri, pratik kullanımları ile her evde olması gereken mutfak gereçleri arasında yer alıyor. Boyut olarak diğer tencere modellerine göre küçük ölçülere sahip olan sahanlar yemekleri ısıtmak, aperatif yiyecekler hazırlamak, sos yapmak gibi küçük çaplı işleri hızlı bir şekilde hazırlayabilmenize yardımcı oluyor. Siz de bu modelleri kategorimiz üzerinden inceleyebilir, beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Çelik Sahan Seti Modelleri

Dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları ile bilinen çelik sahan seti modelleri, mutfakların vazgeçilmez tencereleri arasında yer alıyor. Paslanmaz elikten üretilen bu modeller uzun yıllar boyunca sizlere eşlik ediyor. Modern tasarımlara sahip çelik sahan setleri gümüş rengin ağırlıkta olduğu modeller arasında yer alıyor olup bazı modellerinde altın renginin eşlik ettiği de görülüyor. Çelik üstüne titanyum kaplama olan bu setler, 3'lü sertler halinde satılıyor olup birbirinden farklı boylara sahip. Büyük, küçük ve orta olmak üzere her boydan bir adet sahan bulunuyor. Çelik kolay temizlenebilir bir malzeme olduğundan hijyenik bir ortam sizlere sunuyor. Bulaşık makinesinde de gönül rahatlığı ile yıkayabileceğiniz bu modeller oldukça fonksiyonel bir kullanım alanı oluşturuyor. İki saplı bir tasarıma sahip olan bu modeller pek çok kullanıcı tarafından da ilgi görüyor. Gövde ve taban kapsülü arasında doğru bir şekilde ısı iletimini sağlamak için alüminyum bir disk bulunuyor olup yemek yaparken ya da ısıtırken eşit miktarda tabanı ısıtmaya yardımcı oluyor. Siz de çelik sahan seti modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir ve anında sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Çelik Tencere kategorisine de göz atabilir, sahan setiniz ile takım oluşturabilirsiniz.

Granit Sahan Setleri

Şık tasarımları ile hayran bırakan granit sahan seti çeşitleri size hızlı bir şekilde yemek yapmanın kapılarını aralıyor. Bu set şık tasarımı ile ön plana çıkıyor olup üç farklı boya sahip. Set içeriğinde 1'er adet 16 cm, 18 cm ve 20 cm'lik sahan bulunuyor. İç yüzeyi granit kaplama olan bu sahan seti modelleri dayanıklı, sert ve aşınmaya karşı dirençli bir malzemeden üretiliyor. Bu özellikleri ile uzun yıllar boyunca kullanılmasından dolayı birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bu sahan setlerinin kupları paslanmaz çelikten üretilerek her açıdan dayanıklı ve sağlam olup sizi yarı yolda bırakmıyor. 4 mm'lk alüminyum gövdesi cam kapağı ile birlikte tamamıyla bir bütün oluşturuyor. Granit sahan seti çeşitleri, indüksiyon dahil pek çok ocakta kullanıma uygun modeller arasında. Bu modeller %100 yerli üretim olup sizlere en iyi ve kaliteli sahanları sunuyor. Bakım ve temizlik açısından da kolay olan bu modeller, bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Siz de bu modelleri sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. İsterseniz Hazırlama Ve Pişirme Grubu kategorisi üzerinden mutfağınızda ihtiyacınız olan ürünlerin birçoğuna ulaşabilir ve sahan setinizle beraber sipariş oluşturabilirsiniz.

Sahan Seti Fiyatları

Geniş bir model skalasına sahip olan sahan seti modelleri, mutfağınızda ihtiyacınız olan parçalar arasında yer alıyor. Pratik kullanımları sayesinde işinizi hızlandırabiliyor. Farklı materyallerden üretilen bu modeller aynı zamanda tasarımları ile de birbirinden ayrılıyor. Çelik ve granit olmak üzere iki çeşide sahip olan bu sahanlar kaliteli tasarımlara sahip. Her iki model de uzun ömürlü olup sizleri yarı yolda bırakmıyor. Renkler ve boyutları ile de farklılaşan modeller, farklı fiyat aralığına da sahip. Her bütçeye uygun bir skala bulunuyor olup özelliklerine göre şekilleniyor. Siz de bütçenize uygun sahan seti modellerine kategorimizden göz atabilirsiniz. Uygun fiyatlardan yararlanarak ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilmeniz mümkün.

Devamını Gör