ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Patates Ezici

Sevilen mutfak araç gereçleri arasında yer alan patates eziciler Jumbo'da sizleri bekliyor. Patatesleri kolaylıkla ezmenize yardımcı olan bu gereçler her mutfakta bulunması gereken ürünler arasında. Başta patates püresi olmak üzere, patates ezmenizi pratikleştiren bu ürün ile lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Daha çok patates ezmek için kullanılsa da sebze gibi farklı besinlerde de kullanılabilen bu ezici geniş bir kullanım alanına da sahip. Siz de fonksiyonel bu mutfak gerecine sahip olarak mutfaklarınızda hızlı ve pratik yiyecekler hazırlayabilirsiniz.

Patates Ezici Modelleri

Farklı tasarımları ile öne çıkan patates ezici modelleri mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kullanımı kolay bir ürün olan bu modeller, birçok yemeğin yapımında sizlere yardım ediyor. Patates ezerken sebze gibi ezilmeye uygun yiyecekleri de ezerek farklı lezzetleri bir araya getirebilmenizi sağlıyor. Klasik patates ezici modelleri, bu kategoride en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Delikli çelik ezme alanı ve kaydırmaz sapı ile rahat bir ezme ortamı oluşturuyor. Yumuşayan patatesleri fazla güç uygulamadan bile rahatlıkla ezebilirsiniz. Kaydırmaz tutma sapı sayesinde herhangi bir kaza yaşamadan hızlı ve pratik bir şekilde patates ya da farklı yiyecekleri istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Patates ezicisi modelleri arasında klasik modellerden farklı ve daha küçük ebatlara sahip modeller de bulunuyor. Bu modeller patates kesici olarak bilinse de patatesleri ezmek için de kullanılabilir. Farklı lezzetler oluşturmanıza yardımcı olan bu ürünler ile sofralarınızı donatabilir, sevdiklerinize lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Kategorimiz üzerinden patates ezici modellerini inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Mutfak Gereçleri kategorisi üzerinden ihtiyacınız olan diğer modellere de ulaşabilirsiniz.

Materyallerine Göre Patates Ezicileri

Materyallerine göre değişiklik gösteren patates eziciler, çoğunlukla paslanmaz çelikten üretiliyor. Çelik patates ezici modelleri, dayanıklı ve sağlam yapıları ile ön plana çıkıyor. Paslanmaya, korozyona ve çizilmeye karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan bu modeller birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Tüm yanında kolay temizlenebilir yapıları sayesinde de sizlere kolaylık sağlıyor. Patates püresi yapımı için tercih edilen bu patates ezeceği ile lezzetli bir püre hazırlarken farklı lezzetler ile de birleştirebilirsiniz. Çelik patates ezeceği yanında bıçakları paslanmaz çelik, dışı dayanıklı sert plastikten üretilen patates kesici ve ezici modeli de farklı kullanım alanları sayesinde tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Sebzelere alternatif bir dokunuşta bulunan bu modeller, sevdiğiniz lezzetleri farklı şekillerde sunabilmenizi kolaylaştırıyor. Siz de tüm modellere sayfamız üzerinden ulaşarak dilediğini yemeği, istediğiniz şekillerde sunabilirsiniz.

Patates Ezici Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfakların sevilen gereçleri arasında yer alan patates eziciler, farklı modelleri ile karşınıza çıkıyor. Dolayısıyla bu modeller arasında seçim yaparken de belirli unsurlara dikkat edilmesi gerekiyor. Bu unsurlar arasında üretilen malzeme, boyut, kullanım kolaylığı, temizliği gibi detaylar yer alıyor. Modeller arasında çelik ezicileri tercih ederek uzun yıllar boyunca sizlere eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında kolay temizlenebilen bir ezici tercih etmekte kullanım sonrasındaki işinizi kolaylaştırıyor. Özellikle bulaşık makinesinde yıkanabilir modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanım sıklığınıza bağlı olarak dayanıklı modelleri seçmeye de özen göstermeniz gerekebilir. Ergonomik modeller seçerek kullanım kolaylığını da yakalayabilir ve pratik bir şekilde yiyeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Tüm bunların yanında bütçenize uygun çeşitlere de göz atmanızda yarar var. Patates ezici fiyatları, pek çok bütçeye uygun olup siz de bu modeller üzerinden bir seçim yapabilirsiniz. Sayfamız üzerinden tüm modelleri inceleyebilir, dilediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör