BLENDER & BLENDER SETİ
Blender
Smoothie Blender
Blender Seti
El Blender
MİKSER
MUTFAK ROBOTU
Parça Sayısı
5 Parça
2 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
2 Sonuç
El Blender (2)

El Blender

El blenderları ile mutfaktaki hünerlerinizi gösterin ve aşçılığınızı konuşturun! Yüksek kalite malzemelerden üstün güç özelliklerine kadar birçok açıdan favoriniz olacak el blender modelinizi siz de hemen Jumbo'da bulabilirsiniz. Detaylı olarak ürünleri keşfetmeye başlayabilir, vakit kaybetmeden sepetinizi doldurabilirsiniz.

Pratik El Blender Modelleri

Kullanımı kolay ve pratik bir el blenderı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kompakt tasarım anlayışı ile donatılan pek çok modeli sayfamızda keşfetmeye başlayabilirsiniz. Pratiklik söz konusu olduğu bir el blender modelinden beklenen en önemli özelliklerden biri tabii ki çalışma prensibi. Bu noktada düğmelerin derli toplu bir şekilde konumlandırıldığı, kolayca açıp kapatabileceğiniz, hız ayarlarına da zahmetsizce erişebileceğiniz modellere şans verebilirsiniz. Çevirmeli ya da basmalı düğmelere sahip el blender modelleri ile soslardan pürelere, smoothie’lerden kokteyllere kadar farklı pek çok hazırlık yapabilirsiniz. İster günlük yeme - içme programınıza ister ağırlayacağınız misafirlere uygun eşsiz tariflerinizi bu pratik modeller eşliğinde kolayca hazırlayabilirsiniz. Birçok el blenderı, malzemelerin de kolayca eklenebileceği şekilde dizayn ediliyor. Örneğin, kolayca açılıp kapanabilen üst kapağa sahip modelleri sıkça görebilirsiniz. Böylece tüm malzemelerinizi çok basit işlemlerle makinenize ekleyebilir ve karıştırmaya başlayabilirsiniz. Son olarak hafif yapıda bulabileceğiniz el blender modelleri sayesinde de mutfağınız için en temel elektrikli ev aletini kolayca yönetebilirsiniz. Kolay taşınabilen, hareket ettirilebilen hafif modeller sayesinde hiçbir aksilik olmadan tadına doyum olmayan tariflerinize imza atabilirsiniz.

Üstün Performans, Kaliteli Malzeme

El blenderları incelemelerinizde etkili sonuçlar alabilmenizi sağlayacak motora sahip olanlar tercihiniz olabilir. 300 W ya da 550 W gibi güçlü motor yapısına sahip modeller arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Motor gücü yüksek olan bir blender ile daha az yorulurken yapmak istediğiniz tarifleri de çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece üstün performansı ile tam istediğiniz sonuçlara ulaşacak el blenderınıza sahip olabilirsiniz. Bu noktada dilerseniz, şarj edilebilen ve kablosuz kullanılabilen modelleri de tercih edebilirsiniz. Kabloların sebep olduğu hareket kısıtlamalarını ortadan kaldıran bu modeller, uzun pil ömrü ve hızlı şarj süreleri ile de kullanıcı memnuniyetini kazanıyor. Kaliteli lityum iyon pil ile donatılan, hızlı şarj özelliği dahi bulunanlar birden fazla avantaj sağlayabilir. Böylece 30 dakikadan dahi az bir sürede hızlıca şarj edebileceğiniz blender ile smoothie ya da çorbanızı kolayca hazırlayabilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçaklara sahip modeller de yüksek malzeme kalitesi ile farkını ortaya koyuyor. Paslanmaz çelikten gelen uzun ömürlülüğü sayesinde birçok el blender modeli oldukça dayanıklı. Çelik tırtıklı bıçak teknolojisi sayesinde de meyve ve sebzelerinizi parçalamanız katbekat kolaylaşıyor. Plastik gövdeye sahip olanlar da son derece hafif ve esnek bir yapıda ilerliyor.

Blender Fiyatları

Geniş bir skalada görebileceğiniz el blender fiyatları ise farklı pek çok kritere göre şekilleniyor. Ürün çeşitliliği fiyatlandırmada son derece belirleyici olurken ürünlerin özellikleri de bu noktada pay sahibi. Örneğin, kablosuz olarak kullanılabilen yenilikçi modeller ile standart tasarımlar birbirinden farklılık gösterebiliyor. Malzeme kalitesinden kullanım çeşitliliğine kadar da fiyatları etkileyen pek çok etken bulunuyor. Tasarım ayrıntıları da bir diğer faktör olarak sayılabiliyor. Kaliteli malzemeler ile imal edilen, şık bir gövde yapısına sahip modern el blenderları adından çokça söz ettiriyor. Dilerseniz, siz de fiyatları keşfedebileceğiniz sayfamızda çeşitli fırsatları da yakalayabilirsiniz. Arzu ederseniz Stand Blender sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gör