ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Masa Örtüsü & Aksesuarları

Masa Örtüsü & Aksesuarları

Göze hitap eden bir masa hazırlamak için ilk ihtiyacınız olan ürünlerden biri de masa örtüsü. Üzerine yerleştirdiğiniz çatal, kaşık, bıçak ve yemek takımları için bir baz oluşturan bu örtüler, masanın genel duruşunu da etkiliyor. Ayrıca örtülere eşlik eden peçete ve runner gibi masa örtüsü aksesuarları da bulunuyor. Siz de sofralarınıza en çok yakışacak masa örtüsü çeşitlerini ve aksesuarları incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

En Şık Kumaş Peçete Çeşitleri

Masa düzeninde hoş bir ayrıntı oluşturmak için kullanabileceğiniz birbirinden güzel peçete çeşitleri bulunuyor. Kumaş peçeteler, sofralarınıza çok da zarif bir hava katarken tekrar kullanılabiliyor olması sebebiyle de doğanın korunmasına yardımcı oluyor. Siz de tekrar tekrar kullanabileceğiniz bu kolay yıkanabilen peçetelere sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz. Birbirinden şık modelleri bulanan peçeteler genellikle 2'li veya 4'lü setler halinde satılıyor. Bazı modellerde ise peçeteler ile uyumlu runner çeşitleri de bulunuyor. Masalarınızı bu aksesuarlar ile süslerken daha uyumlu bir görüntü yakalayabilmek için siz de peçete takımlarına göz atabilirsiniz. Farklı tarzlardaki çeşitler arasından kendi zevkinize uygun bir model bulabilmeniz oldukça kolay. Bunun yanı sıra farklı sofralarda ve davetlerde kullanılmak üzere üretilen çeşitler de mevcut. Kokteyl peçeteleri bunlar arasından en çok tercih edilenlerden. Ortalama 15 cm çağındaki bu peçeteler, küçük boyutları sebebiyle oldukça pratik ve son derece zarif bir görünüme sahip. Siz de kokteyl servislerinde bardakların altına veya yanına koymak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Sofralarınıza Renk Katacak Masa Örtüleri

Sofralarınızın duruşunu önemli ölçüde etkileyen masa örtüsü modelleri son derece çeşitli. Günlük sofralar, özel davetler veya gün ortası yemekleri için örtü seçerken bu modellere dikkat edebilirsiniz. Koyu renkler genellikle akşam davetlerinde ve kış aylarında tercih edilirken açık renkler ise yaz aylarında ve günün her saatinde kullanılıyor. Zaman zaman yemek takımlarıyla da kontrast oluşturan bu örtüler, masanın odak noktası haline gelebiliyor. Seçim aşamasında siz de hangi unsurların sofranızda dikkat çekmesini istiyorsanız renk ve desen tercihlerinizi buna göre şekillendirebilirsiniz. Masa örtüleri çoğunlukla runner ve peçeteler ile bir bütün oluşturduğu için takım halinde de satışa sunulabiliyor. Bu masa örtüsü takımlarında yalnızca peçete çeşitleri veya yalnızca runner bulunabiliyor. Siz de ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun olarak bu çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

Kullanımı Pratik Runner Modelleri

Şık sofralarla birlikte hayatımıza girip evin pek çok bölümünde kullanılmaya başlayan runnerlar oldukça pratik özellikler taşıyor. Başlarda masa örtüleriyle birlikte kullanılan bu ürünler, günümüzde bir şifonyer veya mutfak masası süsü olarak da tercih edilebiliyor. Son derece az yer kaplayan bu örtüler, istenilen şık görüntüyü kolayca sağlayabiliyor. Siz de yemek yediğiniz zamanlar dışında yalnızca bir runner ile masanızı örtebilirsiniz. Üzerinde bir vazo veya biblo kullanarak da bu dekorasyonu zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca büyük boyutlardaki dresuar, konsol ve şifonyer gibi dolapları da tozlardan korumak için bu şık ürünlerle örtebilirsiniz. Hem dolabınızın görüntüsünü kapatmayan hem de göze hitap etmesine yardımcı olan bu ürünler sayesinde son derece pratik dekorasyon çözümleri ortaya çıkarabilirsiniz. Masa örtüsü runner kullanımı ise sofralarınıza şık bir dokunuş yapabilmeniz için oldukça kullanışlı. Siz de birbiriyle uyumlu renk ve desenlere sahip masa örtüsü ve runner çeşitlerini birlikte kullanarak daha katmanlı ve göz alıcı sofralar oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza cevap verecek birbirinden şık masa örtüsü ve aksesuarlarına göz atmak için hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz. Zevkinize hitap eden ürünü kolayca sepetinize ekleyerek birkaç tıkla satın alabilirsiniz.

Devamını Gör