ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Döküm Sahan

Yemeklerinizi kıvamında pişirebilmeniz için döküm sahan çeşitleri sizinle. Dayanıklılığıyla öne çıkan ürünler hızlı ve eşit ısınan yapıları sayesinde yemeğin eşit bir şekilde pişmesini sağlıyor. Bununla birlikte ısı tutma özellikleri sayesinde yemeklerin sıcaklıklarını uzun süre koruyabiliyor. Bu ürünlerle yemeklerinizi sağlıklı ve lezzetli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara özel olarak geliştirilen döküm sahanlar mutfak dünyasının tek adresi Jumbo’da. Mutfağınıza yeni bir soluk getirecek diğer tava çeşitleri için sitemize göz atabilirsiniz.

Döküm Sahanlarla Her Öğün Daha Sağlıklı

Döküm sahanlar yemekleri ısıtmak ve küçük porsiyonlu lezzetler oluşturmak için oldukça ideal. Hızlı bir şekilde ısınabilen bu ürünlerle yemeklerinizi pratik bir şekilde pişirebilirsiniz. Ayrıca yemekleri suyunu çekmeden lezzetini koruyarak tekrar sunabilmek için de ürünleri tercih edebilirsiniz. Döküm sahan tavayı diğer ürünlerden ayıran özelliklerin başında sağlıklı yapıları geliyor. Asit ve korozyona karşı dayanıklı olarak geliştirilen ürünler yapısını uzun süre koruyarak et ve sebzelerin sağlıklı bir şekilde pişmelerini sağlıyor. Kanserojen madde riski yaşamadan yemeklerinizi sağlıkla sunabilmek için ürünleri seçebilirsiniz. Sahan tavaları ön planda tutan bir diğer unsur ise pratik bir şekilde temizlenebilen yapıları. Emaye kaplamayla üretilen ürünler kir ve leke tutmayan yapılarıyla pratik bir şekilde yıkanabiliyor. Böylece her kullanımda hijyenik bir pişirme deneyimi sunuyor. Yemek pişirme aktiviteleriniz sonrasında temizliğe fazla efor harcamak istemiyorsanız ürünler tam size göre! Sahan tavalar tasarımlarıyla her öğün için değerlendirilebiliyor. Genel olarak minimal ebatlarda sunulan ürünler kahvaltı, ara öğün ve akşam yemeklerinde küçük porsiyonların vazgeçilmezi olmaya aday. Her öğünde birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirme konforunu ürünlerle yakalayabilirsiniz.

Döküm Sahan Tava Çeşitleri

Demir döküm sahan modelleri arasında her ihtiyaca ve zevke hitap edecek seçeneğe rastlamak mümkün. Kullanım alışkanlıklarınızı ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek sayfamızdaki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Sayfamızdaki Voeux L’Amour serisi döküm tavalar her öğünü farklı lezzetlerle geçirebilmeniz için birçok özellik sunuyor. Isıyı eşit miktarda yayma özelliğiyle öne çıkan ürünler dayanıklı iç kaplamasıyla da yemeklerin tüm değerlerini koruyarak en sağlıklı haliyle pişirmenizi sağlıyor. Ürünlerle vitamin, mineral ve lif değerleriyle öne çıkan besinleri lezzetli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bu tür sahan tava modelleri tasarımları sayesinde fırında da kullanılabiliyor. Özellikle 21 cm çapındaki modeller fırın yöntemiyle birbirinden lezzetli yemekler hazırlamak için oldukça ideal. Yüksekliği ve tasarımıyla fırınlara uyum sağlayan modelleri farklı lezzetler hazırlamak için de değerlendirebilirsiniz. Voeux L’Amour gibi sahan tava serileri kahvaltılık lezzetlerin de vazgeçilmezi olmaya aday. Hızlı ısınan yapılarıyla birçok lezzeti pratikleştiren ürünleri döküm yumurta sahanı olarak değerlendirebilirsiniz. Sayfamızdaki ürün seçenekleri görünümüyle de mutfakların vazgeçilmezi olmayı başarıyor. Birbirinden canlı renklerle tasarlanan seçenekleri tercih ederek sofralarınıza canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Döküm Sahan Fiyatları

Döküm sahan fiyatları ürünlerin özellikleri ve tasarımlarına göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ürünlerin ölçüleri de fiyatları etkileyebiliyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri Jumbo’nun zengin dünyasında bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen unsurların başında döküm malzemesi öne çıkıyor. Demir döküm sahanlar diğer ürünlere nazaran kullanıcılar tarafından fiyat performans ürünü olarak değerlendiriliyor. Çünkü demir döküm malzeme ısıya ve çizilmelere karşı dayanıklı yapısıyla uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca doğal madenden geliştirilmesinden kaynaklı yüksek ısı hassasiyeti sunarak enerji tasarrufu sağlıyor. Lezzetli yemeklerinizin demirbaşı olacak bir döküm tava arıyorsanız sayfamızdaki seçenekleri değerlendirebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak seçeneklere anında ulaşabilmek için sayfamızdaki filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz. Farklı lezzetleri sağlıklı bir şekilde pişirme imkanı için granit tencere çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Devamını Gör