ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Kahve Öğütme Makinesi

Kahve çekirdeklerinizi zahmetsiz bir şekilde öğütmeye hazır kahve öğütme makinesi modelleri şimdi Jumbo'da! Güne yeni başlarken, kahvaltıda ya da dilediğiniz herhangi bir öğünde kahvenizi yudumlamak için bu pratik ve kompakt kahve öğütme makinelerine şans verebilirsiniz. Hemen incelemelerde bulunarak sepetinizi doldurabilirsiniz.

Zengin Fonksiyonları İle Kahve Öğütücüler

Kahve öğütücüsü modelleri arasında farklı pek çok fonksiyonu sayesinde özelleştirilebilir tasarımlar öne çıkıyor. Örneğin, en temel özelliklerden biri olarak ayarlanabilir öğütme boyutunu pek çok modelde bulabilirsiniz. Böylece damak tadınıza uygun bir kahve demlemek için en doğru boyutu seçebilirsiniz. French press fonksiyonlarından Americano ve espressoya kadar farklı pek çok kahve türü için uygun olan kahve öğütücü makinelerinde ince, orta ve kalın olarak öğütme seviyeleri bulabilirsiniz. Filtre kahve, espresso gibi farklı pek çok kahve türü için özel olarak kullanabileceğiniz kahve öğütücü modelleri 15 gibi çekirdek iriliği ayarlarına kadar ulaşıyor. Bu sayede de öğüteceğiniz kahve çekirdeklerine yönelik kişiselleştirilebilir ayarlara da devam edebilirsiniz. Sunulan 10'dan fazla öğütme derecesi sayesinde damak tadınıza tam uyan kahvenizi hazırlamanız da çocuk oyuncağı. Twist & Lock kilit sistemi ile donatılan kahve öğütücü makinesi modelleri de ayrıca güvenlik sunmayı başarıyor. 300, 350 gram gibi kapasitelerde bulabileceğiniz modeller sayesinde de öğüteceğiniz kahve miktarına uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Tasarım

Kahve öğütücüleri arasında uzun ömürlülüğe sahip tasarım ile donatılanlar da büyük ilgi görüyor. Bunlar arasında ise yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilenler oldukça popüler. Paslanmaz çelikten gelen uzun ömürlülüğü sayesinde tercih ettiğiniz kahve öğütücüsü modeli uzun zaman favoriniz olmaya da aday. Paslanmaz çelikten imal edilen gövdelere ek olarak BPA içermeyen plastiklere sahip kapları ile de birçok öğütücü makine öne çıkıyor. Hem insan sağlığı hem de çevre için zararlı olan BPA içermeyen plastiğe sahip modeller bu açıdan birden fazla avantaj sunuyor. Plastiğin sağladığı esneklik ve hafiflik de önemli bir artı olarak öne çıkıyor. 250 x 460 x 170 mm ya da 23 x 14 x 35 cm gibi farklı ebatlarda bulabileceğiniz kahve öğütücüler yaklaşık 2 kg, 3 kg gibi ağırlıkları ile de kolayca taşınıp farklı noktalara yerleştirilebiliyor. Paslanmaz çelik koni başlıklarına ek olarak motor gücü de kahve öğütücülerinde önemli bir yer tutuyor. 150 W gibi güçlerde görebileceğiniz motor gücü, böylece rahat ve kolay bir şekilde kahvenizi dilediğiniz gibi öğütmeye başlıyor. Son olarak ayrılabilir öğütücüye sahip olanlar da ayrıca avantaj sağlıyor. Böylece öğütücü bölümünü de ayrıca ve özel olarak temizlemek mümkün.

Kahve Öğütme Makinesi Fiyatları

Geniş bir skalada görebileceğiniz kahve öğütme makinesi fiyatlarına ise birden fazla faktör etki ediyor. Bunlar; ürün çeşitliliği, makinelerin çeşitli teknik özellikleri gibi birçok unsura göre şekilleniyor. Söz konusu ürün çeşitliliği aradığınız modeli daha kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olurken fiyat aralıklarında da belirleyici olabiliyor. Motor gücü, öğütme ayarları, hazırlayabileceğiniz kahve seçenekleri gibi faktörler de modelleri zenginleştiren ve fiyatlara etki edebilen faktörler. Son olarak tasarım ve malzeme kalitesi de öğütücülerin fiyat skalasını genişletebiliyor. Dilerseniz, kategorimizde incelemelerde bulunurken fiyatları da keşfetmeye başlayabilir, modelleri de fiyatlarına göre listeleyebilirsiniz. Dilerseniz, Filtre Kahve Makinesi sayfamızı da incelemeye başlayabilirsiniz.

Devamını Gör