ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Puro Küllüğü

Puro tutkunları tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan puro küllüğü modellerine bu sayfadan birkaç tıkla kolayca ulaşabilirsiniz. Çelik, cam ya da kristal gibi farklı malzemelerden üretilen puro malzemesi, çeşitli tasarımlarda satışa sunulmakta. İster altın ister gümüş ister siyah renkte bulabileceğiniz gibi şeffaf tasarımda da karşınıza çıkabilecek olan puro küllükleri ile siz de ister evinizin ister ofisinizin dekorasyonuna ve tarzına uygun küllükleri tercih edebilirsiniz. Jumbo kalitesi ve estetik anlayışıyla bu sayfada yer alan puro küllükleri arasından seçiminizi yapın, kaliteli bir modele sahip olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Puro Küllüğü Modelleri

 

Sayfamız üzerinde gördüğünüz puro küllük modelleri, farklı tasarım ve işlevsellik özellikleriyle karşınıza çıkıyor. Burada ister dar ister geniş tekli puro küllükleri arasından seçiminizi yaparak ilerleyebilirsiniz. Üstelik Jumbo, size cam, kristal ya da metal gibi farklı malzeme çeşitliliği de sunuyor. Tüm bu metal, cam ya da kristal puro küllüğü modelleri ile siz de mekanlardaki stile uygun ürünü bulup sadece birkaç tıkla satın alabilirsiniz. Örneğin cam puro küllükleri şeffaf, siyah, altın ya da gümüş renkte olabiliyor. Bir tarafı yuvarlak bir tarafı ince uzun biçimde oyuk olarak tasarlanan bu cam tablalar sayesinde puronuzu küllüğe düzgünce yerleştirmeniz mümkün. Son derece pratik ve şık olan bu ürünlerin metal olanları da kullanıcılardan tam puan alıyor. Cam modellere kıyasla daha spor olan metal puro küllükleri ve tüm diğer çeşitler, bu sayfada sizi bekliyor. Siz de puro küllüğü alışverişinizde Jumbo'yu tercih edin, kalite kapınıza gelsin.

Puro Küllüğü Özellikleri

 

Krital, metal ya da cam puro küllüğü modellerinin pek çok farklı özelliği bulunmakta. Bunlardan ilki yanmış puro küllerini tek bir yerde toplaması. Puroyu içerken oluşan küller, puro küllüğünde biriktirilir ve böylece masanın veya ortamın temiz kalması sağlanır. Ayrıca puroyu bu küllüğe yerleştirdiğinizde purodan yayılan dumanı kontrol altında kalacaktır. Dolayısıyla puro küllükleri sayesinde çevreye yayılan duman azalır. İşin estetik tarafına bakacak olursak puro küllükleri son derece şık tasarımlarla piyasaya sunulur. Farklı malzemelerden yapılmış bu ürünler, genellikle puro keyfini tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. Üstelik son derece dayanıklıdırlar. Uzun süreli kullanım için tasarlanan puro küllüklerinin puroyu yerleştirmek için uzun, külleri kolay temizlemek içinse çıkarılabilir bir bölümü vardır. Sonuç olarak puro küllüğü, puro tutkunları için pratik ve şık bir aksesuardır. Yanmış puro küllerini toplamak, sigara dumanını azaltmak, taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı gibi özellikleri ile puro keyfini tamamlar.

Kaliteli ve Şık Puro Küllüğü Modelleri

Puro küllükleri ile siz de puro keyfinizi en uygun biçimde tamamlayabilir, etrafı temiz tutmayı başarabilirsiniz. Ayrıca bu küllükleri kullanırken bazı konulara özellikle dikkat etmekte yarar var. Bunlardan ilki puroyu düzgünce söndürmek. Puroyu yakarken ise doğru yöntemleri kullanmalısınız. Puroyu dikkatlice ve eşit bir şekilde yakmalı, aşırı sıcaklık veya alevden kaçınmalısınız. Bu aşamada sabırlı olmayı unutmayın. Diğer yandan puroyu küllüğe yerleştirirken de özenli olmak şart. Küllüğün içine bastırmaktan kaçınacağınız puroyu, küllüğün üzerine nazikçe yerleştirin ve aşırı kuvvet uygulamayın. Ayrıca puro küllüğündeki külleri düzenli olarak temizleyin. Yanmış puro küllerini her kullanım sonrası yok ederek puro küllüğünü temiz ve düzenli tutabilirsiniz. Külleri çıkarırken dikkatli olun ve etrafa duman yayılmamasına özen gösterin. Tüm bu konulara dikkat ettiğinizde cam, kristal ya da metal puro küllüğü modellerinizi uzun yıllar keyifle ve güvenle kullanmanız mümkün.

Devamını Gör