<built-in method title of str object at 0x7f10c16122f0>

Babalar Günü Hediye Önerileri

Doğa Aktivitelerini Seven Babalara Hediyeler

Son yıllarda popülaritesi artan doğa aktiviteleri ile birlikte outdoor ürünler de iyi birer hediye alternatifi oluyor. Haliyle Babalar Günü için hediye fikirleri arasında doğa aktivitelerine uyum sağlayacak çeşitler de bulunuyor. Bu yıl babanıza kullanışlı ve güzel bir hediye almayı planlıyorsanız birbirinden şık termos modellerimize göz atabilirsiniz. İçecekleri hem sıcak hem de soğuk olarak uzun süre muhafaza edebilmeyi sağlayan bu ürünler her mevsim kullanılabilecek hediyelerden. Dilerseniz parktaki kısa yürüyüşler için bardak formundaki termosları, uzun sahil gezintileri için şişe formundaki termosları ya da birlikte paylaşacağınız zamanlarda kullanmak için kapağı bardaklı olan büyük termos modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca ürünler arasında farklı su şişesi modelleri de mevcut. Bu tür ürünler de kısa mesafeli gezintilerde su veya meyve suyu taşımak için tercih edilebilir.


El Yapımı Babalar Günü Hediyesi

Maddi yönü güçlü olan hediyelerdense Babalar Günü için hediye yapımı konusu bir hayli ilgi görüyor. Küçük çocuklar güzel not kağıtlarına yazdıkları yazılar veya çizimleriyle babalarını sevindirecek küçük hediyeler hazırlarken yaşları büyüdükçe hediyelerin içerikleri de şekil değiştiriyor. En kolay yapılan ve farklı ilgi alanlarına sahip babalara dahi rahatlıkla hitap edebilecek hediyelerden arasında kupa boyamayı önerebiliriz. Babalar Günü hediyesi nasıl yapılır merak ediyorsanız bu ürünlerin yapımını birkaç basit aşma ile açıklayabiliriz.Babalar Günü hediyesi evde nasıl yapılır soruna verilebilecek en pratik cevaplardan biri kupa boyama için seramik veya porselen ürünlerde kullanmaya uygun olan ve uzun süre kalıcı kalemlerden satın almanız gerekiyor. Daha sonra düz renkli şık bir kupanın üzerine farklı renklerle çizimler yapabilirsiniz. Eğer çizim yeteneğiniz azsa babanızın sık söylediği sözleri ya da aranızda esprisi olan cümleleri kupanın üzerine yazabilirsiniz. Bunun yanı sıra motive edici bir cümle de kupada yer verebileceğiniz alternatiflerden. Yazma işlemini bitirdikten sonra kupanın üzerindeki mürekkebin tamamen kurumasını beklemelisiniz. Hazırladığınız bu özel hediyeyi güzel bir kutuya koyup babanıza hediye edebilirsiniz. İlk Babalar Günü hediyesi ne olabilir diye düşünenler için bu tür kişisel bir hediye son derece anlamlı olabilir.


Haziran ayının girmesiyle birlikte Babalar Günü hediyesi ne alınır sorusu da akılları kurcalamaya başlıyor. Her baba ve çocuğun arasındaki ilişki farklı olduğundan pek çok hediye alternatifi bu yazıda sizi bekliyor. Çocuklarıyla mesafeli ilişkiler kuran babalardan iki arkadaş gibi vakit geçirenlere, mutfağa ilgili olanlardan doğada aktivite yapmayı sevenlere kadar her babanın hoşuna gidebilecek hediye önerilerini yazımızda bulabilirsiniz. Not etmeye hazırsanız hediye fikirlerini sıralamaya başlayabiliriz.


Mutfakta Vakit Geçirmeyi Seven Babalara Hediyeler

Eğer babanız mutfakta vakit geçirmekten hoşlanıyorsa Babalar Günü hediyesi ne alabilirim diye çok fazla düşünmenize gerek yok. Mutfakta babanızın işine yarayabilecek ve ilgisini çekebilecek pek çok ürün alternatifi bulunuyor. İşte bunlardan birkaçı;


Şef Bıçağı

Babalar Günü hediyesi ne alsam diye düşünenleri bu dertten kurtaracak ürünlerden biri de şef bıçağı. Eğer babanız yemek pişirmeyi ve mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsa bu hediyeye bayılacaktır. Mutfakta kendini daha iyi hissetmesini sağlayacak bu etkileyici bıçak çeşitleri sebze ve et kesimini kolaylaştırdığı için yemek hazırlıklarında da babanıza konfor saylayacaktır. Jumbo şef doğrama bıçağı, fileto bıçağı ve Santoku bıçağı çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Döküm Tava

Pişirme zevkini ve mutfaktaki konforu artıran bir diğer ürün döküm tavalar. Etlerin ve sebzelerin yüksek sıcaklıkta pişmesini ve içerisindeki suyu kaybetmeden lezzetli yemekler hazırlayabilmeyi sağlayan bu tavalar son derece avantajlı. Babanızın kendini gerçek bir şef gibi hissetmesini sağlayacak döküm tavalar sayesinde siz de hazırlanan lezzetli yemeklerin keyfini çıkarabilirsiniz.


Kahve Makinesi veya Meyve Sıkacağı

Kahve makinesi, kahve içmeyi seven babaları sevindirecek hediyelerden. Babanız için tekli kahve demleyebilen kompakt tasarımlı makinelerden birini tercih ederek hem yerden tasarruf etmesini hem de lezzetli kahveler içmesini sağlayabilirsiniz. Anne ve babanızın karşılıklı kahvelerini içebilmesi içinse aynı anda iki bardak doldurabilen çiftli modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer babanız kahve içmekten hoşlanmıyorsa vitaminleri direkt olarak alabilmesini sağlayacak meyve sıcakları da güzel bir hediye alternatifi. Meyveleri ve sebzeleri karıştırarak lezzetli karışımlar hazırlayabileceği ve sağlığını koruyabileceği bu gibi cihazları siz de babalar günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.


Bar Ekipmanları

Babanıza bu sene farklı bir hediye armağan etmek istiyorsanız bar ekipmanlarımıza göz atabilirsiniz. Shaker çeşitleri, buz kovaları, türbişonlar, bar tokmakları ve şarap için havalandırma ve fitre ekipmanları kategorimizde yer alan ürün çeşitlerinden. Üstelik bar ekipmanları yalnızca alkol içeren karışımları hazırlamak için değil, alkolsüz içecekler hazırlamak için de kullanılıyor. Farklı meyveleri bir araya getirmek, homojen bir şekilde karıştırmak ve ortaya lezzetli bir içecek çıkarmak için bu tür ekipmanlar kullanılabiliyor. Klasikleşmiş Babalar Günü hediyesi önerilerinin dışına çıkmak istiyorsanız bu eğlenceli ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Robot Süpürge

Evdeki küçük yardımcılardan olan robot süpürgeler, yaptıkları iş bakımından büyük yardımlar sunuyor. Babanızı bu minik yardımcıyla tanıştırmak ve avantajlarından faydalanmasını sağlamak için siz de bu Babalar Günü’nde ona bir robot süpürge hediye edebilirsiniz. Evin haritasını çıkaran, kendine has temizlik rotasında çalışan ve fırçalarıyla tüm tozları, evcil hayvan tüylerini ve kırıntıları temizlemeye yardımcı olan bu süpürgelere babanız bayılacak.


Hediye Sepetleri

Tüm seçeneklere göz attıktan sonra hala ne alacağınıza karar veremediyseniz Jumbo hediye sepetlerine de göz atabilirsiniz. Bu sepetlerde kahve kitlerinden karaflı ve kadehli setlere kadar pek çok farklı ürün içeriği bulunuyor. Siz de Jumbo Azurite, Emerald, Coral ve Ruby hediye paketleri arasından babanızın seveceği türde içeriklere sahip olan kutulardan birini seçebilirsiniz. Böylece hem şık bir paketlemeye hem de göz alıcı içeriklere tek seferde sahip olabilirsiniz.


Kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz kişisel hediye fikirlerini, klasik hediye önerilerini ve farklı temalara göre sınıflandırdığımız hediyeleri sizin için bu yazıda sıraladık. Tüm bu hediye önerileri arasından siz de babanıza hitap eden bir ürün bulabilirsiniz. Ayrıca hazır hediye kutularından faydalanarak tek seferde birden fazla ürünü de bir araya getirebilirsiniz. Birlikte geçireceğiniz daha pek çok güzel gün dileriz.


Paylaş