ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Tereyağı Bıçağı

Çatal kaşık bıçak çeşitleri içinde ayrı bir yere sahip olan tereyağı bıçağı modellerimize bu sayfa üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tereyağını kesmeye ve servis etmeye yardımcı olmak için özel olarak tasarlanan bu ürünler, Jumbo kalitesiyle buluşuyor. Kaliteli paslanmaz çelik malzemesi, yuvarlak uçlu şık tasarımları ve dayanıklı yapısıyla kullanıcılardan tam puan alan tereyağı bıçakları ile siz de günün her öğünü için hazırladığınız sofralara şıklık katın. Birbirinden güzel ve kolay kavranan tereyağı bıçağı modellerimiz burada sizi bekliyor. Kategorimizi keşfetmek için tıklamaya hemen başlayın!

Tereyağı Bıçağı Özellikleri

 

Tereyağını dilimlemek ve servis etmek için kullanılan Jumbo tereyağı bıçağı modelleri, kahvaltı bıçaklarından daha farklı bir yapıya sahip. Tereyağını daha düzgün ve istenilen miktarda alabilmeyi sağlayan yuvarlak uçları ve kolay kavranan tutma sapları sayesinde siz de tereyağını, bir tereyağı bıçağı kullanarak kolayca dilimleyip servis edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu ürünlerin kenarları da düz olarak tasarlanmış. Bu da bıçağın, tereyağı bloklarını kolayca kesmesine ve dilimlemesine yardımcı oluyor. Ayrıca bazı çelik tereyağı bıçakları özel tasarımlara sahip. Örneğin, bıçağın kenarı çentikli olabiliyor ve bu da bıçağın tereyağına daha iyi yapışmasını sağlıyor. Tüm bunlara ek olarak Jumbo etiketli tereyağı bıçakları, korozyona ve paslanmaya karşı ultra dirençli. Kaliteli çelik malzemelerden üretilen bu ürünleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Siz de sofra takımlarınıza uygun bir tereyağı bıçağı arayışındaysanız sayfamızı inceleyerek aradığınız modeli kısa sürede bulabilirsiniz.

Tereyağı Bıçağı ile Kahvaltı Bıçağı Farkları

Tereyağı sürme bıçağı, kahvaltı bıçağından birkaç temel farkla ayrılmakta. Tereyağı gibi sert ve soğuk bir malzemeyi kolayca kesmek ve ekmeğe sürmek için tasarlanmış olan tereyağı bıçakları, kahvaltı bıçaklarına nazaran biraz daha yuvarlak uçlu olabiliyor. Zira bu ürünler tereyağını kolayca almak ve ekmek üzerine sürmek için üretilmekte. Ayrıca sadece evlerin değil, restoranların da olmazsa olmaz çatal kaşık bıçak çeşitleri arasında yer alan tereyağı bıçağı, çoğunlukla 15-20 cm uzunluğunda olabiliyor. Kahvaltı bıçaklarının boyutu ise 10 ila 15 cm. Sivri uçlu olan kahvaltı bıçakları; peynir, yumurta, salatalık ve domates gibi kahvaltılık ürünleri kesmek için tasarlanmıştır. Kısacası kahvaltı bıçakları, tereyağı bıçaklarına göre daha çok yönlü bir kullanım alanına sahip, demek mümkün. Özetle tereyağı bıçakları tereyağını kesmek, sürmek ve servis etmek için, kahvaltı bıçakları ise kahvaltılık ürünleri kesmek için kullanılan ayrı bıçak türleridir.

Jumbo Çelik Tereyağı Bıçakları

 

sayfamız üzerinde gördüğünüz birinci sınıf paslanmaz çelik yağ sürme bıçağı modelleri arasından dilediğinizi satın alarak sofralarınıza kalite getirmeyi seçebilirsiniz. Kolay kavranan tutma sapları, yuvarlak uçları ve korozyona dayanıklı çelik yapıları sayesinde bu ürünleri severek ve uzun süre kullanabilirsiniz. Buradaki modeller arasında farklı tasarıma sahip olanları görmek mümkün. Örneğin modern yemek takımları ile uyumlu kullanabileceğiniz düz ve ince saplı tereyağı bıçaklarına ek, daha spor modeller de burada. Asimetrik saplı tereyağı bıçağı çeşitleri ise sofrasında özgün tasarımlar tercih edenlerin seçimi oluyor. Siz de hangi türde tereyağı bıçağı satın alacağınıza karar verin ve ürünleri sepetinize eklemeye başlayın! Jumbo çelik tereyağı bıçağı modelleri bu sayfada sizi bekliyor.

Devamını Gör