<built-in method title of str object at 0x7ff0e500d2f0>

Jumbo 76. Doğum Gününü Kutluyor

Jumbo Ayrıcalıklarını Çatal Kaşık Bıçak Takımlarında Keşfedin

 

Jumbo, elbette ki çatal kaşık bıçak takımı dendiğinde akla gelen ilk isim oluyor. Üstün kaliteli paslanmaz çelik malzemeleri ile ömürlük çatal kaşık bıçak takımları üreten, tasarlayan ve beğeninize sunan Jumbo, sizin de ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızda yer alıyor. Eğer siz de çeyiziniz için üstün kaliteli bir çatal kaşık bıçak takımı temin etmek istiyorsanız, şimdi tam zamanı. 6 kişilik ve 12 kişilik takımlar arasından tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçim yapabilir, tercih ettiğiniz ikinci çatal kaşık bıçak takımını ise sadece 76 TL'ye temin edebilirsiniz. Sadece en kaliteli malzeme ve en dayanıklı, en modern paslanmaz çelikten imal edilen tüm ürünlerimiz, size üstün Jumbo ayrıcalıklarını sunmanın gururunu taşıyor. Siz de hemen şimdi eşliğinde Çatal Kaşık Bıçak Takımları kategorimizi inceleyerek indirime dahil olan ürünleri keşfedebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Eşlik ettiği en güzel anlarınıza değer katan Jumbo, zamansız tasarımları ve üstün kaliteli vizyon anlayışı ile 76. yılını sizinle birlikte kutluyor. Sanatı ve eşsiz tasarım ögelerini odağına alan markamız, 76. yılında da bu zamana kadar olduğu gibi farklı dokunuşları ve mutfaklarda yarattığı kalite farkını yaşamın içinde de sürdürmeye devam ediyor. Sektöre 1947 yılında Çemberlitaş’da küçük bir çatal-bıçak atölyesi ile adım atan Jumbo, bugün vizyoner bakışı ve yenilikçi yaklaşımı ile fark yaratan işlere imza atmaya devam ediyor. Geniş ürün gamı ve zamansız tasarımları ile mutfak ve sofra ürünleri denildiğinde ilk akla gelen Jumbo, 76 yıl içerisinde büyüyüp olgunlaşarak şu anda sadece ürün üretmenin ötesinde felsefesi olan bir yaşam tarzına dönüşmüş durumda. Zamansız tasarımları premium ürünlerle buluşturan markamız, yeni dönemde de lüks ve damıtılmış zevke hitap eden ürünlerini tüketicisine sunmayı sürdürecek.

 

Jumbo'nun 76. Yılına Özel 2. ürün 76 TL!

 

Jumbo olarak 76. yılımızı kutlarken bizi bu günlere getiren siz değerli kullanıcılarımıza özel bir kampanya ile karşınızdayız. Jumbo'nun 76. doğum günü şerefine Jumbo markalı ürünlerde 2. ürün 76 TL kampanyası başlıyor. 02.10.2023 - 31.10.2023 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyada zamansız Jumbo ürünlerini keşfedebilir, bu harika indirim fırsatı sayesinde dilediğiniz ürünü indirimli fiyatlar eşliğinde satın alabilir ve Jumbo kalitesini deneyimleyebilirsiniz. Şimdi Jumbo'nun 76. yaş gününü kutlamanın tam zamanı!

2.si 76 TL Kampanyasıyla Jumbo Yemek Takımlarını Satın Alın

 

Yemek masalarınızda şıklığı ve zarafetiyle adeta birer yıldız gibi parlayacak Jumbo yemek takımları da Jumbo'nun doğum gününe özel kampanya fısratına dahil. Sofralarınıza lüks bir dokunuş ve benzersiz bir kalite katacak olan Jumbo yemek takımları, modern dokunuşları ve elit hatlarıyla burada beğeninize sunuluyor. Birbirinden zevkli ve üstün kaliteli Jumbo yemek takımları, 4 kişilik, 6 kişilik ve 12 kişilik setler halinde Yemek Takımları sayfamızda sizi bekliyor. Vintage desenlerle bezenmiş retro modellerden gold detayların hakim olduğu zarif parçalara, günlük kullanımda elverişli olacak sade takımlardan en mühim misafirlerinizi karşılayacak benzersiz tasarımlara, Jumbo yemek takımı modelleri ve fiyatlarını hemen şimdi inceleyebilir, beğendiğiniz takımları anında sepetinize ekleyerek 2. ürün 76 TL kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Ömürlük Tencere Setlerine & Çok Daha Fazlasına Sahip Olun

 

Jumbo kalitesini sadece çatal kaşık bıçak takımlarında ve yemek takımlarında değil, aynı zamanda mutfağınızın olmazsa olmaza diğer ihtiyaçlarında da deneyimleyebilirsiniz. Başta tencere ve tava setleri olmak üzere üstün Jumbo paslanmaz çeliğini pek çok farklı üründe tecrübe ederek bu eşi benzeri bulunmayan kaliteyi mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Üstelik zamansız tasarımların ön plana çıktığı tüm Jumbo mutfak ürünleri, hiçbir zaman modası geçmeyecek dizaynları mutfağınızda misafir etmenize olanak sunuyor. Birinci sınıf paslanmaz çelik malzemeden üretilen, hem tasarım hem de ergonomi açısından üst düzey bir deneyim sunmayı hedefleyen Jumbo tencere setleri, 2. ürün 76 TL kampanyası kapsamında burada sizleri karşılıyor. Aynı zamanda düdüklü tencere modellerinden çaydanlıklara, paslanmaz çelik mutfak gereçlerinden servis ürünlerine pek daha pek çok Jumbo ürününü de yine bu kampanya çerçevesinde satın almanız mümkün. En çok tercih edilen, tercih edildiği andan itibaren kullanıcısına sadece memnuniyet ve kalite getiren Jumbo ürünlerine doğum gününe özel bu fırsattan yararlanarak siz de sahip olabilirsiniz. Çaydanlıklar, düdüklü tencereler ve tencere tava setleri arasından hemen şimdi seçim yapmaya ne dersiniz?

Paylaş