Guzzini Hakkında

100 yılı aşkın süredir İtalyan tasarımların öncüsü olan Guzzini, en beğenilen ürünleriyle Jumbo'da beğeninize sunuluyor. Bir aile şirketi olarak kurulan ve nesillerdir kaliteyi öncü argüman olarak öne sürmeyi misyon edinmiş olan marka, mutfak gereçleri koleksiyonu ile doyurucu ve zarif bir bütün oluşturuyor. Dayanıklı malzemenin ihtişamlı el işçiliği ve birinci sınıf tasarımlar ile buluştuğu Guzzini ürünlerini Jumbo'da keşfedebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Guzzini ile Eşsiz Tasarımlar Daima Bir Adım Önde

Bir İtalyan markası olan Guzzini, kuruluş yılı olan 1912'den itibaren otantik İtalyan tarzını ve bakış açısını kaliteli ve lüks tasarımlar eşliğinde dünya ile paylaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Yıldan yıla kendini geliştirerek her ürün koleksiyonuna kendinden bir parça katabilen marka, dönem trendlerini belirleyici öncülüğü sayesinde her daim kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Akriliğin mutfak aksesuarlarındaki yerini cezbedici ve çekici hale getiren Guzzini, renkli akrilik ve cam tasarımları, çağının ötesinde motifleri, dayanıklı malzeme seçimleri ve fonksiyonelliği estetikle birleştiren koleksiyonları ile geniş kesimlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Paolo Tilche, Robin Levien, Ron Arad, Carlo Viglino, Angeletti Ruzza, Carlo Colombo ve Elisabeth Vidal, Guzzini ürünlerinde emeği geçen dünyaca ünlü tasarımcılardan sadece birkaç tanesi. Marka aynı zamanda 2025 yılına kadar tüm ürünlerini %100 geri dönüştürülebilir malzemeden üreteceğini taahhüt ederek özellikle hammadde olarak pet şişe kullanmasıyla çevre dostu bir politika sürdürdüğünü bir kez daha kanıtlıyor.

Guzzini ürünleri, yüzyıllardır hem İtalyan hem de uluslararası tasarımcılar tarafından desteklenerek tüketicilerin günlük rutinine inovasyon katmayı sürdürüyor. Guzzini Türkiye'de de Jumbo farkıyla alıcısıyla buluşuyor.

Guzzini Ürünleri

Başta Guzzini saklama kabı çeşitleri olmak üzere en sevilen Guzzini ürünlerini Jumbo üzerinden satın alarak mutfağınıza yenilik ve şıklık katabilirsiniz. Fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu saklama kapları, özgün tasarımlar eşliğinde mutfağınızda yer almak için can atan servis gereçleri, markanın ikonik hale gelmiş cam mutfak ürünleri ve çok daha fazlası, Jumbo ayrıcalıklarıyla sizleri bekliyor. Sürahiden su bardağı takımına, salata kurutucudan renkli salata kaselerine, çerezlikten tepsiye, mutfağınız için ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok farklı ürüne vurucu İtalyan imzasıyla sahip olabilirsiniz. Guzzini borcam çeşitleriyle birbirinden lezzetli yemekler pişirebilir, seçkin çatal bıçak kaşık takımlarını ve servis gereçlerini kullanarak bu lezzetleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.