{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Jumbo Runner Modelleri

Her masa modeli ve kurulan her sofra için runner’lar dikkat çeken görünüm katmanın kolay ve bir o kadar da etkili yolu. İster salon dekoruna farklı bir hava katmak için isterseniz de kalabalık misafirleri ağırladığınız sofralarınızda stil sahibi bir düzen için tercih edebilirsiniz.

Kare, dikdörtgen ya da yuvarlak her masada kullanılabilen, seçilen aksesuarlarla farklı dekor yaratmaya yardım eden runner örtüler deneyen herkesin favorisi olan modellerden. Tek bir parça ile sofranın havasını değiştirmek, benzersiz hale getirmek için kullanılabilen runner modelleri her zevke uygun model ve dokularda bulunabiliyor. Jumbo mağazaları ve online satış sitesindeki runner örtü modellerini istediğiniz peçete ve aksesuarlarla bir araya getirerek şık tarzlar yakalayabilirsiniz.

Runner Örtülerle Masanıza Stil Katın

Runner örtü modelleri arasından seçim yaparken ilk dikkat etmeniz gereken kriter masa boyutuyla paralel ölçülerde olması. Masanın her iki kenarından minimum 10 cm kadar daha uzun olacak boyutta, ne çok uzun ne de çok kısa olan bir runner seçilebilir. Masanın boyutu ve şekline göre de runner kullanımı değişiyor. Dikdörtgen masalarda runner örtü modellerini masaya uzunlamasına yaymak yeterli. Ya da kalabalık bir sofradaysa karşılıklı oturan iki kişiye denk gelecek şekilde enine konulacak runner’lar kullanılabilir. Kare ve yuvarlak masalarda tek bir runner kullanılabilir ya da artı olacak ve tabakların altına gelecek şekilde iki runner yerleştirilebilir. Runner’lar masa düzenleriyle birlikte akıllara gelse de salonda ya da evin diğer köşelerinde dekor amaçlı da yer verilebilir. Deseni ve duruşuyla çok beğendiğiniz runner’ın her zaman evi süslemesi için sehpa, şifonyer, komidin ya da konsollar üzerinde değerlendirebilirsiniz.

Runner’lar çok şık masa tekstillerinden biri olsalar da her zaman tek başlarına kullanılmıyor; masa örtüsü ya da Amerikan servislerle tamamlanmaya ihtiyaç duyuyor. Sofranın görünümünü tamamlaması için runner’ları bu ikisinden biriyle kullanmayı seçebilirsiniz. Masa örtüsüyle kullanırken (runner’ın desenli ya da düz kumaştan olması fark etmeden) uyumlu bir renkte, desensiz ve olabildiğince benzer dokuda bir masa örtüsü seçmeye çalışın. Runner ile aynı kumaştan tasarlanmış Amerikan servisler ve peçeteler kullanmak da sofranın şık duruşunu kuvvetlendiren detaylardan bir tanesi.

Runner örtüler kahvaltı saatlerini, çay ikramlarını, yemek servislerini çok daha güzelleştirmek için yeterli. Ama görünümünü çok daha göz alıcı yapmak için runner üzerine konsepte ya da davetin anlamına göre dekoratif objeler, şamdanlar, aksesuarlar kullanılabilir.

Her Zevke Uygun Runner Çeşitleri

Konu masa dekorasyonu olunca her zevke uygun parça bulmak mümkün. Bunlardan biri de runner modelleri. Kullanım kolaylığı sağlayan kumaşlardan el işi işlemelerle desenlenenlere çok farklı seçeneklerle runner modelleri bulunuyor. Jumbo koleksiyonlarında yer verilen runner’ların her biri şık sofralar hazırlamanın anahtar parçalarından biri oluyor.

Her zaman ve farklı stillerde sofralarda kullanmak üzere zamansız bir model arıyorsanız keten gibi dokulu görünen kumaşlar üzerine desen kullanılmadan tasarlanan runner örtü modellerine göz atabilirsiniz. Ya da kendinden desenli kumaşı olan runner’ları şık sofraları hızlıca hazırlamak için edinebilirsiniz. Runner seçerken mutlaka dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de tabaklarla uyumlu görünüm yakalamak olmalı. Tabakta kullanılan renklerle uyumlu işlemesi olan runner modelleri seçilebilir ya da tabaklarla aynı desene sahip runner’lar kullanılabilir. Desenli runner kullanma konusunda en garanti parça düz renkli ve üzerinde herhangi bir deseni ya da işlmesi olmayan tabaklar olacaktır. Desenli tabaklarla desenli runner’lar kullanılacaksa benzer renkler ve tarz olmasına dikkat edilebilir.

Runner’ların Görünümünü Tamamlayın

Masa üzerinde kullanılan runner modelleri ilk göze çarpan parçalardan biri olmayı başarıyor. Onun stilini en kusursuz şekilde tamamlamak içinse yanında kullanılan yemek takımlarını, masa örtülerini, peçeteleri ya da Amerikan servisleri özenle seçmek gerekli.

Tekli satılan runner’ların yanında runner setleri de bulmak mümkün. Runner setleri tasarımına göre farklı sayılarda peçeteler ya da Amerikan servisleriyle hazırlanıyor. Set ya da tekli runner seçerken mutlaka masanın ölçülerine uygun olduğunu kontrol ederek seçim yapılmalı. Kullanım alışkanlıklarına, evde kurulan sofra düzenine göre runner setleri alınabilir; tabak takımlarını daha da ön plana çıkaracak renk ve desenlerde runner ve peçeteler seçilebilir. Runner fiyatları her modele göre değişebiliyor. Kumaşında kullanılan materyale, üzerindeki işlemelere ve ebatlarına göre piyasada farklı fiyat seçenekleriyle runner’lar bulmak ve onlarla birbirinden güzel sofralar hazırlamak mümkün.

Devamını Gör
{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }