{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Çerçeve

Çerçeve modelleriyle evinize dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve desenlerle tasarlanan ürünler bulunduğu alana çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Jumbo’da farklı alanlara ve ev stillerine hitap eden birçok farklı çerçeve çeşidi mevcut. Kullanım alanı ve kişisel zevkinize göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Çerçeveler üretildiği malzeme ve boyutlarına göre çeşitleniyor. Fotoğraflarınızı ölçülerine uygun çerçevelerle kullanarak evinizde dekoratif şıklığı yakalayabilirsiniz. Bulunduğu alana şık bir görünüm katacak çerçeveler Jumbo’da sizi bekliyor. Ev dekorasyonunda fark yaratacak dekoratif obje çeşitlerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Şık Görünümleriyle Evinize Renk Katacak Çerçeve Modelleri

Fotoğrafların evde dekoratif unsur haline gelmesini sağlayan çerçeve modeller şık görünümleriyle bulunduğu alanı canlandırıyor. Bununla birlikte dikkat çekici renklerle tasarlanan ürünler evin birçok alanında kullanılabiliyor. Jumbo’da yer alan çerçeve çeşitleriyle evinize zarif bir görünüm sunabilirsiniz. Web sitemizde yer alan ürün çeşitleri farklı boyut üretildiği malzemelerle çeşitleniyor. Kullanacağınız alanı ve fotoğraflarınız doğrultusunda ürün seçimi yapabilirsiniz. Jumbo’da bulunan çerçeve modelleri genellikle poliserin malzemeden üretiliyor. Genellikle sanatsal tasarımlarda tercih edilen poliserin ürünün dayanıklı olması için oldukça ideal. Poliserin maddesinin içeriğinde çeşitli ağaç reçineleri, gübre ve dayanıklılığı artıran macunlar yer alıyor. Tasarımların daha dikkat çekici olmasını sağlayan malzeme iç ve dış mekanda dayanıklılığıyla biliniyor. Zengin tasarımların obje haline dönüşmesini sağlayan madde ayrıca iç ve dış mekan için oldukça uygun. Bu özelliklerle poliserin maddesinden üretilen çerçeveleri güvenle kullanabilirsiniz.

Farklı Alanlara Hitap Eden Fotoğraf Çerçevesi Boyutları

Bulunduğu alana şık bir görünüm katan çerçeve modelleri farklı alanlarda tercih edilebiliyor. Çerçeve boyutlarını kullanacağınız alan ve fotoğraflarınız özelinde değerlendirerek doğru ürün seçimi yapabilirsiniz. Jumbo’da yer alan çerçeve boyutları 15x21 ve 13x18 ölçülerinde değişkenlik gösteriyor. 13x28 ölçülerinde sunulan ürünler dar alanlar için ideal. Bu tip ürünler genellikle vitrin, raf ve dolap gibi mobilyalarda tercih ediliyor. Eğer evinizde dikkat çekici ve minimal tasarıma yer vermek isterseniz bu ölçüler oldukça ideal. Bulunduğu alanda fazla yer kaplamayan ürünleri ofis gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca çocuk ve genç odalarındaki mobilyaları daha dekoratif bir hale getirmek için de tercih edebilirsiniz. A5 çerçeve olarak da bilinen 15x21 ölçülerindeki ürünler ise komodin ve yemek masalarını süslemek için ideal. Büyük boyutuyla bulunduğu alanı farklılaştıran ürünleri birçok yerde kullanabilirsiniz. Büyük boyutlu çerçeve çeşitleri ayrıca dış mekanda da tercih edilebilir. En güzel anlarınızın yer aldığı fotoğraflarınızı şık modellerle evinizde sergileyebilirsiniz.

Fotoğraf Çerçevesi Fiyatları

Fotoğraf çerçevesi fiyatları ürünlerin üretildiği materyal, boyut ve tasarım gibi unsurlara göre çeşitlilik gösteriyor. Fotoğraf çerçevesini kullanacağınız alanı ve kişisel zevkinizi belirleyerek ürünleri değerlendirebilirsiniz. Küçük boyutlarla öne çıkan ürün çeşitleri uygun fiyatlı çerçeveler arasında bulunuyor. Bulunduğu alanın daha dekoratif görünmesini sağlayan ürünleri birçok alanda kullanabilirsiniz. Ahşap fotoğraf çerçevesi modelleri görünümü ve fiyatıyla kullanıcıların beğenisini topluyor. Geometrik desenli tasarımı ve mat görünümüyle öne çıkan ürünleri birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Büyük ölçülü fotoğraf çerçevesi fiyatları ise orta segment ürünler arasında bulunuyor. Fotoğraflarınızın daha dikkat çekici ve gösterişli kılmak için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Tasarımlarıyla ev dekorasyonunda yeni bir soluk getirecek çerçeve modelleri Jumbo’da sizi bekliyor. Farklı ölçülerde sunulan ürünleri ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Sofra aksesuarları ve salon aksesuarlarına dair birçok ürüne web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.Devamını Gör
{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }