Sevgiliye Hediye

ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
63 Parça
6 Parça
5 Parça
24 Parça
27 Parça
29 Parça
4 Parça
8 Parça
18 Parça
26 Parça
28 Parça
3 Parça
84 Parça
9 Parça
129 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
129 Sonuç
(129)
Kırmızı
%54

Sevgili İçin Hediye Seçenekleri

Hayatınızı güzelleştiren ve her ana ayrı bir tat katan kız ya da erkek arkadaşınız için hediye seçerken detaylarıyla güzelleşen, her an sizi hatırlatacak ve mutlu edecek bir şeyler olsun istiyorsanız Jumbo’nun koleksiyonlarına mutlaka göz atın. Jumbo kalitesiyle bir araya gelen çok çeşitli koleksiyonda zarafeti ön plana çıkaran, görünümüyle dikkat çeken ve göz kamaştıran hediye seçenekleri var.

Sevgiliye hediye seçerken ne alınacağına karar vermeden önce mutlaka dikkat edilmesi gereken iki nokta var: ilki hediye alma nedeni. Yani Sevgililer Günü için alınacak hediye daha günün temasına uygun olarak kırmızı renklerde ve aşkı simgeleyen parçalardan olabilir; doğum günü için varlığının ne kadar mutlu ettiğini gösteren seçenek bulunabilir; yıl dönümü gibi ilişkiniz için anlamlı olan bir zamansa ikinizin ortak noktasına vurgu yapan bir parça olabilir. Hediye seçiminde dikkat edilmesi gereken ikinci detay ise sevgilinizin nelerden hoşlandığı, hobileri ve yaşam tarzı; onu nelerin mutlu ettiği. En sevdiği şeyleri düşünerek seçim yapabilir, uzun süredir almak için plan yaptığı eşyayı hediye edebilirsiniz ya da hediye konusunda dikket etikleri varsa bunlara önem verilebilir.

Sevgiliye alınacak hediyeler arasında sonsuz seçenek var. Bu alternatifler arasında gezerken seçim yapmayı kolaylaştırmak, en beğenilen hediyeyi bulmak için aşağıdaki önerileri takip edebilirsiniz. Hayatınız en özel kişisini seçeceğiniz hediyelerle ona ne kadar özel olduğunu gösterebilir ve duygularınızı bu yolla da gösterebilirsiniz.

Sevgiliyi Şımartan Hediyeler

Hayatın en güzel detayı olan kız ya da erkek arkadaşınız için seçeceğiniz hediyenin onu şımartacak güzellikte olmasını isterseniz ne alacağınız üzerine biraz düşünmek gerekiyor. Çıtayı oldukça yukarıya taşıyan hediyeyi bulmak içinse limitin gökyüzü olduğunu unutmayın.

Hediyeyi en güzel yapan detay kesinlikle onun için verilen emek ve üzerine düşünülmüş bir parça olması. Bunun için kendi el yazınızla, güzel bir notla hazırladığınız bir kartı hediye paketinin üzerine iliştirerek farklılığı sağlayabilirsiniz. Paketlemeyi, sevgiliniz sevdiği renklerde, desenlerde yapabilir ve hediyeye anı olarak ömür boyu kalacak kendinizden bir şeyler ekleyebilirsiniz.

Hediye seçiminde bütçe önemli bir kriter. Eğer biraz yüksek bütçe ayırabiliyorsanız, sevgilinizin her zaman istediği ama bir türlü alıp almama konusunda emin olamadığı bir şeyleri düşünerek karar verebilirsiniz. Biraz yüksek bütçe ayırmak gerekse de sevgiliye özel olduğunu hissettirmek, gününü -hatta hediyeyi kullandığı her günü- güzelleştirmek için buna değer. Sevgilinize alacağınız hediyenin onun şımartması için küçük bütçeler de kullanabilirsiniz. Hediyenin yanına iliştirilmiş sevdiği bir çiçek, özenle hazırlanmış bir not ya da hatıra kalacak bir parça en şımartan hediyelerden biri olarak hatırlanacak.

Sevgililer İçin Düşünceli Hediyeler

Hediyeyi ayrıcalıklı yapan ilk detay kesinlikle üzerine düşünülmüş, gelişigüzel seçilmemiş olması. Sevgiliniz için hediye seçerken de kesinlikle neleri sevdiğini, görünce mutlu olacağını bildiğiniz bir şeyler bulmalısınız. İkinizin arasındaki ilişkiyi anlatan notlar, fotoğraflar, yeni anılar biriktirmenizi sağlayacak hediyeler bulabilirsiniz.

Sevgilinize onu düşündüğünüzü göstermek için beğendiği, onu mutlu eden şeylere dikkat edin. Hafta içi iş çıkışında neler yaptığı, sabahları güne nasıl uyandığı, hafta sonu planlarında kendisi için nelere öncelik verdiği hediye seçme konusunda ipucu verecektir. Eğer hediyenin daha özel olmasını isterseniz kişiselleştirecek detaylar ekleyebilirsiniz. İlişkiniz ya da sevgiliniz için önemli tarihleri kullanabilir, çok sevdiği imza parfümünü hediyenin yanında verebilir, seramikten resime birçok farklı sanatçıdan tasarım parçalar alabilirsiniz.

Eğlenceli Sevgili Hediyeleri

Sevgilinizle geçirdiğiniz her an çok eğlenceliyse vereceğiniz hediye de öyle olabilir. Esprili kupalar, tabaklar gibi mutfak eşyaları; bol muhabbetli ve eğlenceli arkadaş geceleri için kadehler, shaker’lar; hem farklı hem de dikkat çekici duran çift cidarlı bardaklar seçilebilir.

Eğlenceli hediye seçerken kız ya da erkek arkadaşınızı gün içerisinde onu nelerin mutlu ettiğini düşünerek de yola çıkabilirsiniz. Kahvenin her halini sevenler için kahve demleme setleri, kupalar, kahve ekipmanları eğlneceli hediyelerden biri olacaktır.

Aşkınızı Hediyenizle Mutfağa Taşıyın

Mutfakta zaman geçirmeyi sevenler için sonsuz hediye seçeneği bulabilirsiniz. Özellikle de sevgiliniz için mutfak hediyesi seçerken klasikliğin dışına çıkmak için bakmanız gerekenler var. Teknolojik mutfak ürünleri, tasarım detayı olanlar, hayata keyif katacak ve mutfakta zaman geçirmeyi çok daha güzel hale getirecek parçaları sevgilinize hediye olarak seçebilirsiniz.

Güzel kahve içmek için ev tipi espresso makinelerinde seçebilir ya da çaysız yaşayamayan bir sevgiliniz varsa eletrikli çaydanlık alabilirsiniz. Sağlıklı yaşama geçmek isteyenler için sebze suyu hazırlanabilen slow juicer’lar, temiz içerikle kendi ekmeğinizi yapabileceğiniz makineler, envaiçeşit fırın ürünü hazırlayabileceğiniz stand mikserler en beğenilen mutfak hediyelerinden olacak.

Zarafeti Gösteren Hediyeler

Sevgiliye hediye seçiminde önemli olan noktalardan biri şık detayları olan parçaları bulmak. Gümüş ya da altın kaplama tabaklar, servis ürünleri, nesilden nesile kalabilecek kalite ve güzellikte gümüş parçalar, sofrada farkını gösteren aksesuarlar zarif hediyelerden bazıları.

Sevgilinize hem özel olduğunu hissettirecek hem de anlamlı olacak hediye arıyorsanız en güzel parçaları Jumbo mağazalarında ve online satış sitesinde bulabilirsiniz. Hem kendi ustalığını her tasarımında gösteren hem de dünyanın en beğenilen markalarını koleksiyonlarına dahil eden Jumbo’daki her parça sevgiliye yaraşır bir hediye oluyor.  

Devamını Gör