ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Cam Supla

Tabak altlığı olarak kullanılan cam suplalar, masa dekorasyonunun çok daha şık görünmesine yardımcı oluyor. Asıl amacı, servis sırasında önünüzün boş kalmasını önlemek olan suplaların pek çok farklı materyalden üretilen çeşidi bulunuyor. Cam malzeme, daha zarif bir görünüm ortaya koyduğu için her tarzdan sofraya ayak uydurabiliyor. Simlisinden renklisine, yuvarlağından asimetriğine farklı çeşitlerdeki cam suplaları incelemek için siz de kategorimize göz atabilirsiniz.

Birbirinden Şık Cam Suplalar

Genellikle özel misafirleri ağırlarken masa düzeninde tercih edilen suplalar pek çok farklı modele sahip. Her evin dekorasyonu değişiklik gösterdiği gibi masalarda kullanılan ürünler de geniş çeşitlilik gösterebiliyor. Supla modelleri de kullanılan farklı materyaller ve desenler ile bu tarzlara ayak uydurmayı başarıyor. Günümüzde daha çok dekoratif amaçlı kullanılan suplalar artış gösterse de genellikle tabakların düz bir şekilde üzerinde durabilmesini sağlayan çeşitler tercih ediliyor. Cam supla modelleri de bu çeşitler arasındaki en kullanışlı ürünlerden. Hem şıklığı hem de zarafetiyle oldukça sevilen cam modeller, üzerinde farklı tabaklarla yemek yerken de zorluk yaşatmıyor. Siz de sofralarınızı kurduğunuz dekoratif ürünlere uygun olan cam supla çeşitlerini sayfamızdan seçerek göz alıcı masalar hazırlayabilirsiniz. Kenarları altın yaldızlı modellerden gold cam suplalara, sade renk çeşitlerinden asimetrik modellere kadar pek çok farklı çeşidi bu sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

Cam Supla Fiyatları

Supla fiyatları genellikle ürünün modeline ve kullanılan materyale göre değişiklik gösteriyor. Cam supla fiyatları ise benzer aralıklarda seyrediyor. Siz de ürün modellerine göre fiyatları inceleyebilirsiniz. Kimi modeller gümüş ve altın renkli detayları sebebiyle birbirlerinden ayrılırken kimileri de parça sayısına göre çeşitlenebiliyor. Tekli modeller çok daha dar bir çerçevede yer alırken çoklu supla takımı çeşitleri fiyat konusunda değişiklik gösterebiliyor. Siz de ister tekli modellerle sofralarınızda farklı tarzlar yaratabilir isterseniz de takım halindeki supla çeşitlerini tercih ederek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Farklı bütçelere uyum sağlayacak bir supla çeşidini kategorimizde bulabilmeniz mümkün. Bu çeşitler arasından ihtiyaçlarınıza en uygun modeli seçerek siz de birbirinden şık masalar kurabilir ve misafirlerinizi kolayca etkileyebilirsiniz.

Cam Supla Çeşitleri

Yemek masalarını göz alıcı hale getirmenin anahtarı detaylarda saklı. Siz de detaylara önem vererek çok daha kusursuz görünen sofralar hazırlayabilirsiniz. Özellikle yemek servisinde misafirlerinizin önünün boş kalmaması için suplalardan yardım alabilirsiniz. Böylece hem masanızın ürün bakımından daha zengin görünmesini sağlayabilir hem de servis sırasında dağınık bir görüntü oluşmasını engelleyebilirsiniz. Pek çok farklı amaçla kullanılabilen supla modelleri temelde birer dekorasyon ürünü olsa da son derece işlevsel. Boyut olarak da farklılaşabilen bu ürünler çeşitli tarzlarda üretilebiliyor. Klasik, geleneksel, country veya art deco gibi farklı tarzlar arasından siz de kendi ev dekorasyonunuza ve yemek takımlarınıza uygun olan modeli seçebilirsiniz. Bu ürünler, masada görüntü devamlılığını sağlamak için de önemli. Kare, yuvarlak veya asimetrik şekillere sahip supla çeşitleri sofra tarzınızı şekillendirme konusunda başarılı sonuçlar ortaya koyuyor. Kare supla ve yuvarlak yemek takımlarının birlikte kullanımı çok daha farklı bir etki yaratırken şekil olarak birbiriyle benzerlik gösteren yemek takımı ve suplalar da daha akıcı bir sofra görünümü oluşturuyor. Siz de farklı çeşitlere sahip cam supla modellerini sayfamızdan inceleyerek kendi zevkinize uygun bir ürün bulabilir ve değişik tarzlar deneyebilirsiniz. Sayfamızdaki modellere göz attıktan sonra beğendiğiniz ürünü kolayca sepetinize ekleyebilir ve sadece birkaç tıkla satın alabilirsiniz.


Devamını Gör